Current Image

Filtry

PŁYTKI W LIŚCIE

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki w liście

Liście paproci, monstery, liście palmy czy liście bananowca to tylko kilka popularnych ostatnio i często wykorzystywanych we wnętrzach motywów dekoracyjnych. Po płytki w liście możemy sięgnąć, urządzając kuchnię lub łazienkę inspirowaną różnymi stylami architektonicznymi. Takim roślinnym motywem ozdobione są najczęściej płytki na ścianę. Płytki ścienne w liście wykorzystać możemy, aranżując zarówno nowoczesne wnętrze, aranżację klasyczną, jak i kuchnię lub łazienkę w stylu retro.

W sklepie internetowym Komfort płytki w liście to kilkanaście różnych wzorów. Są to przede wszystkim płytki ścienne w liście z kolekcji takich marek jak Arte by Tubądzin, Opoczno czy Cersanit. Są to zarówno standardowe płytki ceramiczne przeznaczone do ozdobienia większych powierzchni, jak i płytki dekory liście, które możemy połączyć z innymi kafelkami. Jeśli uważacie, że płytki w liście będą pasowały do Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

Płytki liście – jak wykorzystać taki element dekoracyjny?

Kafelki w liście to dobrze znany, ale również niebanalny i ciekawy motyw dekoracyjny. Płytki w liście kojarzą nam się często z naturą, relaksem i pięknem przyrody. W naszych wnętrzach wykorzystujemy zresztą nie tylko płytki w liście, ale również ozdobione motywami florystycznymi tapety, zasłony czy obicia mebli.

W nowoczesnej aranżacji wnętrza możemy postawić na płytki w liście w dużym rozmiarze. Takie płytki zielone liście w dużym formacie możemy wykorzystać na przykład do stworzenia dekoracyjnej ściany nad blatem roboczym w kuchni. Po płytki ścienne liście często sięgamy również w nowoczesnej łazience, tworząc z nich dekoracyjny element strefy kąpielowej lub bezpośredniego sąsiedztwa umywalki.

Z kolei we wnętrzach inspirowanych trendami retro czy vintage decydujemy się zwykle na nieco mniejsze płytki dekor liście. Często stanowią one roślinny akcent uzupełniający jednokolorowe płytki w jednym ze stonowanych odcieni bieli, beżu czy szarości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady