Filtry

PANELE CLASSEN DĄB

102 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele Classen dąb

Classen to polska marka oferująca kompleksowe rozwiązania w kategorii podłóg laminowanych. Panele Classen już od ponad 50 lat są ozdobą naszych domów i mieszkań. W szerokiej ofercie paneli laminowanych Classen nie mogło zabraknąć oczywiście wzorów imitujących szlachetne drewno dębowe. Panele Classen dąb to nie tylko atrakcyjny wygląd i uniwersalne rozwiązania do praktycznie każdego pomieszczenia w domu. Panele Classen dąb to również wyjątkowa jakość i trwałość. Potwierdza je chociażby udzielana przez producenta aż 25-letnia gwarancja na panele Classen. Panele Classen dąb to również szeroka gama wzorów, odcieni i formatów desek. Jeśli szukacie dobrej jakości, polskich produktów, to zapraszamy do zapoznania się z imitującymi dąb panelami Classen.

Panele Classen dąb Avan czy Marsten?

Panele Classen dąb Avan pozwalają na stworzenie laminowanej podłogi w nieco ciemniejszym niż dąb naturalny odcieniu. Niezwykle eleganckie panele Classen dąb Avan wykorzystać możemy zarówno w nowoczesnych aranżacjach, wnętrzach w stylu glamour, jak i stylizacjach vintage. Panele Classen dąb Avan posiadają dodatkowo wyczuwalną, trójwymiarową strukturę naturalnego drewna w postaci różnego rodzaju żłobień, słojów i delikatnych nierówności.

Urządzając wnętrze w stylu loftowym lub industrialnym, możemy sięgnąć po panele Classen dąb Martsen. Te panele o szerokiej desce i 4-stronnym fugowaniu w kształcie V stworzone zostały przede wszystkim z myślą o tego rodzaju aranżacjach.

Poza popularnymi panelami Classen Marsten i Avan marka ta oferuje również wiele innych odcieni i formatów paneli imitujących dębowe drewno. Mamy nadzieję, że znajdziecie w tej ofercie panele laminowane Classen idealne do Waszego wnętrza.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.