Filtry

PANELE JODEŁKA

76 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe układane w jodełkę

Panele podłogowe układane w jodełkę to najlepszy dowód na to, że moda jest przewrotna i często powraca. Kilkanaście lat temu tradycyjny parkiet układany w jodełkę kojarzył nam się z czasami PRL–u. Dziś, układane w ten sposób podłogi wracają do łask i świetnie odnajdują się w różnych stylach wnętrzarskich. Trend ten ma swoje odzwierciedlenie również w ofercie producentów nowoczesnych paneli laminowanych. W zasadzie każdy, liczący się obecnie producent tego rodzaju podłóg, oferuje panele podłogowe układane w jodełkę. Stanowią one ciekawą alternatywę dla klasycznie, równolegle układanych paneli podłogowych. Panele podłogowe układane w jodełkę są o wiele tańsze od naturalnych desek podłogowych tego rodzaju. Nowoczesne wzornictwo i trwałość paneli podłogowych sprawiają, że tego rodzaju podłoga będzie do złudzenia przypominała drewniany parkiet.

Panele układane w jodełkę

Panele podłogowe układane w jodełkę wbrew pozorom sprawdzą się nie tylko we wnętrzach zabytkowych, czy takich inspirowanych stylem retro. Projektanci wnętrz wielokrotnie udowodnili już, że parkiet w jodełkę może być świetnym uzupełnieniem także bardziej nowoczesnych aranżacji mieszkaniowych. Panele podłogowe w jodełkę w kolorze jasnego drewna lub bielone wykorzystać możemy w mieszkaniu w stylu skandynawskim. Surowe, naturalne  piękno podłogi w jodełkę będzie stanowiło idealną oprawę dla tego rodzaju aranżacji.

Z kolei nieco ciemniejsze odcienie paneli w jodełkę, imitujące na przykład drewno egzotyczne, mogą sprawdzić się w stylu glamour. O wykorzystanie takich ciemniejszych paneli w jodełkę możemy pokusić się nawet w przypadku nowoczesnych wnętrz industrialnych czy loftowych. Duże znaczenie dla finalnego wygląda aranżacji ma również sposób układania paneli w jodełkę. Klasyczna jodełka sprawdzi się w stylu retro czy wnętrzach eklektycznych. Z kolei w przypadku bardziej nowoczesnych wnętrz możemy sięgnąć po panele podłogowe układane w jodełkę francuską lub węgierską.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.