Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE IMITUJĄCE MARMUR

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe imitujące marmur

Ceniony od starożytności marmur jeszcze do niedawna kojarzył nam się przede wszystkim z pałacowymi wnętrzami czy rezydencjami najbogatszych. Dziś marmurowy wzór pojawia się równie często w nowoczesnych designerskich wnętrzach. Ze względu na ograniczoną dostępność, wysoki koszt i kompleksowy montaż stosunkowo rzadko decydujemy się na płyty z naturalnego marmuru. Wielokrotnie tańszym i łatwiejszym w montażu rozwiązaniem są panele podłogowe imitujące marmur. Tego rodzaju panele z marmurowym wzorem pozwalają na stworzenie niezwykle efektownej, trwałej i łatwej w pielęgnacji podłogi. Nowoczesne metody produkcji pozwalają stworzyć panele imitujące marmur w bardzo dokładny i fotorealistyczny sposób. Jeżeli planujecie podłogę z marmurowych paneli w swoim wnętrzu, to zapraszamy do sprawdzenia dostępnych w tej kategorii wzorów podłóg laminowanych.

Panele marmurowe – w jakim wnętrzu się sprawdzą?

Po panele marmurowe możemy sięgnąć w przypadku naprawdę wielu trendów architektonicznych. Wiele zależy od tego, na jak dużej powierzchni chcemy stworzyć podłogę z paneli imitujących marmur oraz oczywiście od koloru paneli.

Kojarzący się z luksusem i bogactwem marmur będzie czuł się świetnie w efektownych i pełnych przepychu wnętrzach w stylu glamour. W takiej aranżacji możemy wykorzystać nie tylko panele podłogowe imitujące marmur, ale również kuchenny blat czy kafelki ścienne z tym wzorem.

Po marmurowe akcenty możemy sięgnąć w również w przypadku bardziej stonowanych aranżacji wnętrz. Panele marmurowe w odcieniach bieli czy jasnej szarości mogą ciekawie uzupełnić nowoczesne minimalistyczne wnętrze lub nawet aranżacje w stylu skandynawskim. W takich aranżacjach unikajmy jednak paneli imitujących marmur w ciemnych lub bardzo kontrastowych kolorach.

Laminowana podłoga z marmurowych paneli może być również ciekawym elementem wnętrz inspirowanych stylem art deco. W takim wnętrzu musimy jednak uważać, aby marmurowy motyw nadmiernie nie przytłoczył całej aranżacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady