Filtry

PANELE PODŁOGOWE SOSNOWE

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe sosnowe

Panele podłogowe laminowane nawiązują swoim wyglądem do wielu różnych gatunków naturalnego drewna. Poza popularnymi panelami imitującymi dąb, jesion, buk czy egzotyczne gatunki drewna w katalogach czołowych producentów podłóg laminowanych dostępne są również panele podłogowe sosnowe. Naturalne drewno sosnowe jest bardzo szeroko wykorzystywane w przemyśle meblowym. Popularność tego surowca sprawiła, że stał się on również inspiracją do stworzenia paneli podłogowych o naturalnym wyglądzie.

Panele podłogowe sosnowe w sklepie Komfort to kilka wyselekcjonowanych wzorów z oferty największych producentów podłóg laminowanych. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w kategorii panele podłogowe sosnowe. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziecie idealną podłogę do Waszego wnętrza.

Panele podłogowe sosna antyczna, słoneczna czy naturalna?

Podobnie jak inne panele drewnopodobne również panele sosnowe dostępne są w dużej liczbie wzorów i odcieni. Poszczególne panele podłogowe sosnowe różnią się między sobą nie tylko kolorem, ale również wzorem słojów drewna. Najbardziej naturalnym wyborem będą panele podłogowe sosna naturalna lub tak zwana sosna słoneczna. Po takie panele laminowane możemy sięgnąć w przypadku wielu klasycznych aranżacji. Panele sosna naturalna sprawdzą się świetnie również w minimalistycznych i funkcjonalnych wnętrzach skandynawskich.

Dużą popularnością cieszą się także postarzane i bielone panele sosnowe. Poza wspomnianymi już wnętrzami skandynawskimi, po panele sosnowe bielone możemy sięgnąć również w przypadku tak modnych ostatnio aranżacji loftowych. W takim wnętrzu świetnie będą wyglądały panele sosnowe w odcieniu szarym i ze wzorem lekko sfatygowanego, postarzanego drewna.

Z kolei bardzo jasne, wpadające w biel panele sosnowe wykorzystać można w nowoczesnych wnętrzach. W takich aranżacjach sprawdzą się jednak raczej wzory ze słabiej zarysowanymi i nierzucającymi się w oczy słojami drewna.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.