Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE ORZECH

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe orzech

Podłogi z orzecha stanowią bardzo atrakcyjną wizualnie alternatywę dla podłóg dębowych. Drewno orzecha amerykańskiego czy europejskiego jest wyjątkowo cenione przez producentów podłóg na całym świecie. Ta popularność orzecha znalazła odzwierciedlenie również w ofercie producentów podłóg laminowanych. Panele podłogowe orzech to sposób na niedrogą i bardzo elegancką podłogę.

Jedną z największych zalet orzecha jest to, że drewno z tego drzewa dostępne jest w bardzo szerokiej gamie kolorów. Deski z orzecha mogą mieć kolor od jasnobrązowego czy beżowego, aż po ciemny czekoladowy brąz. Podobnie różnorodne są oczywiście również imitujące naturalne drewno panele podłogowe orzech. W nowych kolekcjach podłóg laminowanych znajdziemy panele podłogowe orzech zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Panele orzech dają nam więc dużą swobodę aranżacyjną. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej będziemy w stanie dopasować panele podłogowe orzech praktycznie do każdego stylu architektonicznego.

Poza dużą ilością dostępnych odcieni panele orzech mają jeszcze jedną charakterystyczną cechę. Podobnie jak naturalne drewno panele orzech posiadają także bardzo wyraźny rysunek naturalnych słojów. Jest to element, dzięki któremu panele orzech sprawdzą się szczególnie w aranżacjach stawiających na naturalne akcenty i materiały.

Panele orzech ciemny czy jasny?

Panele orzech kojarzą nam się często ze stosunkowo ciemnymi podłogami wpadającymi w czekoladowy brąz. Panele orzech ciemny imitują często podłogi z orzecha amerykańskiego. Taka laminowana podłoga z ciemnego orzecha będzie prezentowała się niezwykle stylowo i elegancko. W zależności od tego, na jakie dodatki, meble i kolor ścian się zdecydujemy, panele orzech ciemny wykorzystać możemy zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w nieco nowocześniejszych aranżacjach.

Panele orzech to jednak nie tylko ciemne podłogi. W nowych kolekcjach producentów podłóg laminowanych dostępne są również panele orzech jasny. Cechują się one dużą uniwersalnością i mogą stanowić atrakcyjne tło dla wnętrz w różnych architektonicznych stylach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady