Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE IMITUJĄCE BETON

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe imitujące beton

Beton to materiał, który bije aktualnie rekordy popularności. Betonowe posadzki czy beton dekoracyjny na ścianach coraz częściej pojawiają się nie tylko w restauracjach, czy nowoczesnych siedzibach firm, ale również w domach i mieszkaniach. Dekoracyjna betonowa podłoga ma sporo zalet, jej montaż wiążę się też jednak z pewnymi niedogodnościami, a często również z wysokimi kosztami. Zwykle dużo tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą są panele podłogowe imitujące beton.

Tego rodzaju panele można obecnie znaleźć w ofercie każdego większego producenta podłóg laminowanych. W naszej ofercie dostępne są panele podłogowe imitujące beton z katalogu takich producentów jak Quick-Step, Classen, Krono Original czy Egger. Panele betonowe dostępne są w różnych formatach. Sporą popularnością w tej kategorii cieszą się panele o dużych rozmiarach.

W jakich wnętrzach wykorzystać panele imitujące beton?

Panele imitujące beton swoją popularność zawdzięczają w dużej mierze popularności nowoczesnych trendów architektonicznych. W jakiego rodzaju aranżacjach możemy wykorzystać takie panele betonowe?

  • Na panele imitujące beton decydujemy się najczęściej w przypadku aranżacji w stylu loftowym i industrialnym. W takich surowych, stylizowanych na fabryczne wnętrzach betonowe panele sprawdzą się idealnie.
  • Panele imitujące beton mogą być również ciekawą alternatywą dla płytek podłogowych w łazience lub pomieszczeniu wejściowych. W takim przypadku musimy się jednak upewnić, że wybieramy wodoodporne panele betonowe. Kilka modeli takich przeznaczonych do kuchni i łazienek paneli imitujących beton dostępnych jest również w naszej ofercie.
  • Podłoga z paneli imitujących beton może sprawdzić się również w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim. Na taką podłogę możemy zdecydować się, urządzając skandynawski salon, sypialnię lub kuchnię.
  • Panele beton możemy wykorzystać również w wielu innych nowoczesnych aranżacjach. Uniwersalny, szary kolor betonowej podłogi będzie się świetnie komponował z wieloma innymi barwami i elementami w różnym stylu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady