Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE IMITUJĄCE KAMIEŃ

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe imitujące kamień

Naturalny kamień to materiał, który współgra z naprawdę wieloma architektonicznymi trendami. Podłogę ze wzorem naturalnego kamienia możemy wykorzystać zarówno we wnętrzach rustykalnych, minimalistycznych aranżacjach w stylu skandynawskim, jak i nowoczesnych mieszkaniach urządzonych w klimacie loftowym lub industrialnym. Stosunkowo wysoka cena i problemy natury technicznej sprawiają, że raczej rzadko decydujemy się na naturalny kamień. Dużo częściej są to płytki gresowe lub panele podłogowe imitujące różne rodzaje kamienia. Laminowane panele podłogowe imitujące kamień pozwalają na stworzenie bardzo oryginalnej podłogi niewielkim nakładem środków i pracy. W większości przypadków panele podłogowe imitujące kamień możemy położyć samodzielnie, bez pomocy fachowców, co dodatkowo zmniejsza koszt takiej inwestycji. Tego rodzaju laminowanych podłóg nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu internetowego. Jeśli interesują Was panele podłogowe imitujące kamień naturalny, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii wzorami.

Gdzie wykorzystać panele imitujące kamień?

Kamień, podobnie jak inne naturalne materiały, wykorzystać możemy we wnętrzach o naprawdę różnym charakterze. Po panele imitujące kamień możemy sięgnąć w przypadku wnętrz inspirowanych klimatami rustykalnymi. Taką podłogę możemy wykorzystać na przykład w rustykalnej kuchni. W takim przypadku musimy jednak wybrać wodoodporne panele podłogowe imitujące kamień. Innym trendem, w którym idealnie sprawdzą się naturalne materiały, jest styl skandynawski. Podłoga z paneli imitujących kamień może być świetnym tłem dla skandynawskiego salonu czy sypialni. Dodatkowym plusem paneli naśladujących kamień jest to, że są one o wiele cieplejsze w dotyku niż podłoga z prawdziwego kamienia.

Panele imitujące kamień sprawdzą się jednak nie tylko w tradycyjnych czy minimalistycznych aranżacjach. Po taką laminowaną podłogę możemy sięgnąć również, urządzając wnętrza loftowe czy industrialne. W tego rodzaju aranżacjach podłoga z paneli imitujących kamień będzie ciekawą alternatywą dla podłogi z betonu architektonicznego.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.