Filtry

PANELE PODŁOGOWE MERBAU

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe merbau

Pod egzotycznie brzmiącą nazwą merbau kryje się gatunek twardego drewna pochodzący z południowo-wschodniej Azji. Bardzo dobre parametry techniczne sprawiają, że drewno merbau nadaje się idealnie na deski podłogowe stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Cena naturalnych desek z drewna egzotycznego jest jednak bardzo wysoka. W związku, z czym wiele osób decyduje się na dużo tańszą, ale również bardzo trwałą alternatywę, czyli panele podłogowe merbau.

Panele podłogowe merbau dostępne są, podobnie jak naturalne drewno tego gatunku, przede wszystkim w odcieniach ciepłego brązu. Może to być zarówno jasny brąz, jak i ciemne czekoladowe odcienie, często przetykane subtelnymi złotymi żyłkami. Panele podłogowe merbau wyglądają niezwykle elegancko, a przy tym ocieplają wnętrze i nadają mu przytulnego charakteru. Jeśli szukacie takiej podłogi, zapraszamy do sprawdzenia, jakie panele merbau są aktualnie w naszej ofercie.

Panele merbau – do jakich wnętrz pasują?

Panele merbau mogą stanowić bardzo eleganckie i gustowne tło dla wielu różnych mieszkaniowych aranżacji. Na panele merbau w odcieniu czekoladowego brązu możemy zdecydować się na przykład, urządzając wnętrze w stylu retro lub vintage. Ciemna podłoga drewniana z paneli merbau może pasować również do aranżacji w stylu rustykalnym. W takim wnętrzach panele podłogowe merbau możemy łączyć z odcieniami ciepłego beżu czy koloru ecru.

Klasyczne i tradycyjne wnętrza to jednak niejedyne aranżacje, w których sprawdzą się panele podłogowe merbau. Ciemnobrązowa podłoga drewniana będzie również świetnym tłem dla wielu awangardowych i designerskich aranżacji. Aby ciemna podłoga z paneli merbau nie przytłoczyła takiej aranżacji, powinniśmy do niej dobrać meble i dodatki w jasnych, kontrastujących barwach.

Niezwykle elegancki wygląd paneli merbau sprawia, że świetnie prezentują się one również w pełnych przepychu aranżacjach w stylu glamour. W przypadku takich wnętrz podłoga z drewna egzotycznego lub właśnie z imitujących je paneli jest często strzałem w dziesiątkę.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.