Current Image

Filtry

PANELE FAUS

63 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Panele Faus

Hiszpańskie panele podłogowe Faus to produkt wyjątkowo wysokiej jakości, który zastosować możemy zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Co wyróżnia panele Faus?

  • Wysoka klasa ścieralności – wszystkie dostępne w naszym sklepie panele podłogowe Faus posiadają najwyższe klasy ścieralności AC5 i AC6. Dzięki temu panele nawet po latach intensywnego użytkowania zachowają swój atrakcyjny wygląd.
  • Wysoka klasa użytkowa – jest to parametr określający, w jakiego typu lokalach można stosować panele. Podłogi laminowane Faus posiadają najwyższą możliwą klasę użytkową 33. Oznacza to, że panele Faus można stosować w domach, a także we wszelkiego rodzaju powierzchniach użyteczności publicznej czy lokalach komercyjnych, nawet tych z bardzo dużym ruchem pieszym.
  • Panele Faus są ognioodporne. Świadczy o tym uzyskane świadectwo euroklasy Bfl-s1 (EN13501-1). Dzięki temu panele można stosować w pomieszczeniach o podwyższonym ryzyku.
  • Odporność na wilgoć – panele Faus zawdzięczają ją dwóm czynnikom. Po pierwsze są to hydrofobowe żywice zastosowane przy produkcji płyt HDF. Po drugie jest to warstwa parafiny, którą jest pokryta cała powierzchnia łączenia poszczególnych paneli. Parafina ma również właściwości hydrofobowe i pomaga chronić panele w razie przypadkowego zalania.
  • Właściwości hipoalergiczne i antybakteryjne – skład paneli podłogowych Faus sprawia, że są one antyalergiczne, a także mają właściwości antybakteryjne. Dzięki temu panele świetnie sprawdzą się, gdy w domu są małe dzieci.

Panele Faus jodełka

Panele podłogowe Faus podzielone są na kilka różnych kolekcji. Oprócz paneli układanych tradycyjnie równolegle do siebie, Faus oferuje również panele w jodełkę. Atrakcyjne, drewniane dekory i ułożenie w jodełkę pozwalają na stworzenie podłogi do złudzenia przypominającej naturalny, drewniany parkiet.

Z kolei w nowoczesnych wnętrzach mogą sprawdzić się panele imitujące kamienne lub ceramiczne kafelki różnych rozmiarów. Poza atrakcyjnym wyglądem, takie panele laminowane mają jeszcze jedną, istotną zaletę. Są dużo tańsze niż kafelki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady