Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE DĄB

556 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe dąb

Dąb uznawany jest za jeden z najbardziej szlachetnych gatunków drewna. Niezwykła trwałość i wytrzymałość dębowych desek sprawia, że są one często wykorzystywane w budownictwie i dekoracji wnętrz. Niestety naturalna, dębowa podłoga to wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Zdecydowanie tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą są panele podłogowe dąb, które będą wyglądały dobrze praktycznie w każdej mieszkaniowej aranżacji. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji panele podłogowe dąb wizualnie do złudzenia przypominają dębowe deski. Nadrukowany na imitujących dąb panelach wzór naśladuje naturalne usłojenie drewna. Dodatkowo, jeśli wybierzemy panele podłogowe dąb dobrej jakości i o wysokiej klasie ścieralności, to taką podłogą laminowaną również będziemy cieszyć się przez długie lata.

Panele podłogowe dąb jasny, ciemny czy bielony?

Panele podłogowe dąb dostępne są praktycznie w kolekcji każdego producenta podłóg laminowanych. Imitujące dębowe drewno panele możemy kupić w przeróżnych odcieniach i rozmiarach. Panele podłogowe dąb jasny to stosunkowo uniwersalne wzory, które wykorzystać możemy w różnych wnętrzarskich aranżacjach. Podłoga z jasnych paneli dębowych będzie dobrze wyglądać zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i w salonie czy sypialni w stylu skandynawskim. Jeśli wybierzemy panele dąb jasny postarzane, to wykorzystać je możemy również w aranżacjach rustykalnych czy loftowych.

Dużą popularnością cieszą się także panele podłogowe dąb ciemny. Można je wykorzystać zarówno we wnętrzach z zabytkowymi meblami, jak i w nowoczesnych aranżacjach. Pamiętajmy jednak, że ciemna podłoga będzie optycznie zmniejszać wnętrze, warto więc zadbać o odpowiednią ilość jasnych akcentów w takiej aranżacji.

Sporo zastosowań mają także modne ostatnio panele podłogowe dąb bielony. Można dzięki nim stworzyć stylową podłogą do aranżacji prowansalskich, aranżacji w stylu skandynawskim czy wnętrza loftowego. Wiele zależy od tego, jaki konkretnie wzór dębowych paneli bielonych wybierzemy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.