Current Image

Filtry

PANELE PODŁOGOWE JESION

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Panele podłogowe jesion

Jesion to jeden z twardych i szlachetnych gatunków drewna stosowany na bardzo szeroką skalę w stolarstwie. Deski podłogowe jesionowe są jednym z najczęściej wybieranych materiałów, zaraz po deskach dębowych. Popularność jesionowego drewna w aranżacji podłóg znalazła również odzwierciedlenie w ofercie czołowych producentów paneli podłogowych. Panele podłogowe jesion możemy znaleźć w ofercie praktycznie każdego większego producenta podłóg laminowanych. W zależności od wybranego wzoru panele podłogowe jesionowe mogą mieć odcień od bardzo jasnego aż po modele wpadające w ciemny brąz. Jeśli szukacie uniwersalnych, dobrej jakości paneli podłogowych, imitujących naturalne drewno jesionowe, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. Cały czas staramy się również poszerzać nasz asortyment o kolejny wzory jesionowych paneli podłogowych.

Panele podłogowe jesion biały czy naturalny?

Panele podłogowe jesionowe, podobnie jak panele imitujące inne gatunki drewna, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Poza panelami podłogowymi jesion naturalny możemy wybrać również panele imitujące drewno bielone, olejowane czy postarzane. Po panele podłogowe jesion biały czy bielony możemy sięgnąć na przykład w przypadku aranżacji w stylu prowansalskim. Białe panele podłogowe jesionowe mogą stanowić również idealne tło dla minimalistycznej i pełnej światła aranżacji w stylu skandynawskim.

Panele podłogowe w kolorze naturalnego jesionu cechują się bardzo dużą uniwersalnością. Na takie panele laminowane możemy zdecydować się w przypadku wielu klasycznych wnętrz, aranżacji w stylu scandi czy też niektórych wnętrz nowoczesnych. Kolor naturalnego jesionu sprawdzi się także w modnych ostatnio wnętrzach w stylu boho.

Z kolei po nieco ciemniejsze panele podłogowe jesion możemy sięgnąć w przypadku wnętrz tradycyjnych i aranżacji nawiązujących klimatem do stylu retro. Na ciemne panele podłogowe imitujące olejowany lub postarzany jesion możemy zdecydować się na przykład, aranżując wnętrze w stylu rustykalnym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady