Current Image

Filtry

PŁYTKI BETONOWE NA TARAS

242 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki betonowe na taras z oferty Komfort.pl

Taras to ulubione miejsce na spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza wiosną i latem! Jak zaaranżować to miejsce, by było nie tylko funkcjonalne, ale także cieszyło oko podczas rodzinnych spotkań, grillów z przyjaciółmi i świętowania urodzin? Odpowiedzią są płytki betonowe na taras – estetyczny i trwały materiał wykończeniowy, z którym urządzisz swój taras w takim stylu, który lubisz najbardziej!

Płytki betonowe na taras – trwałe i odporne na warunki atmosferyczne

Jakie powinny być płytki betonowe na taras? Przede wszystkim odporne na warunki atmosferyczne – zarówno mróz, jak i duże upały. Trwałe betonowe płytki na taras mogą być wykonane z różnych materiałów. Przed wyborem wymarzonego produktu, zwróć uwagę na jego specyfikację. Czy na pewno jest odporny na temperatury? Czy jego powierzchnia łatwo się nie zarysuje? Wśród typów płytek betonowych na taras szczególnie polecany jest gres. Innym wyborem jest beton architektoniczny. Gresowe płytki betonowe na taras są najbardziej uniwersalne, ponieważ możesz je użyć zarówno do wykończenia podłogi, jak i ścian tarasu. Z kolei beton architektoniczny nadaje się wyłącznie do aranżacji ścian, a stopnica – podłóg.

Wybierając betonowe płytki na taras, zwróć uwagę przede wszystkim na grubość materiału, ale też klasę ścieralności, właściwości antypoślizgowe i mrozoodporność. Aranżując taras, weź pod uwagę to, że przez kilka miesięcy w roku będzie on dość mocno eksploatowany, dlatego postaw na najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Po wstępnym wyborze jakościowych i adekwatnych cenowo produktów zwróć uwagę na styl płytek betonowych na taras. W końcu ich estetyka jest także niezwykle ważna!

Odkryj różnorodność wzorów i kolorów płytek betonowych tarasowych

Na szczęście płytki betonowe tarasowe występują w naprawdę wielu odmianach kolorystycznych. Wśród betonowych płytek tarasowych odnajdziesz również mnogość wzorów imitujących beton. Jakie betonowe płyty tarasowe warto wybrać?

Dobrą praktyką jest dopasowywanie płytek betonowych tarasowych do koloru elewacji domu. W ten sposób optycznie powiększysz całą przestrzeń. Jeśli jednak lubisz kontrasty, nic nie stoi na przeszkodzie, by taras oddzielić od reszty domu, wprowadzając do niego zupełnie inny klimat. Taras industrialny? Wybierz płytki betonowe tarasowe w odcieniu szarości. A może wolisz styl boho? Wówczas poszukaj odcieni cieplejszych, wpadających w brąz lub brzoskwiniowych. Z płytami betonowymi tarasowymi właściwie nie znajdziesz ograniczeń stylistycznych!

Nowoczesny design tarasu z płytkami betonowymi

Taras z płytek betonowych to bardzo nowoczesne rozwiązanie, z którego garściami czerpią architekci i dekoratorzy wnętrz. Beton jest jednak na tyle uniwersalnym materiałem, że nie ma obaw, że za kilka lat Twój taras z płytek betonowych będzie wyglądał niemodnie.

Taras z płytek betonowych może być ciepłym rodzinnym miejscem lub surową industrialną przestrzenią, mieć charakter rustykalny lub minimalistyczny. Niezależnie od tego, jaki klimat chcesz uzyskać, płytki imitujące beton pomogą Ci w stworzeniu wyjątkowego miejsca!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.