leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE DĄB SONOMA

42 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne dąb sonoma

Jasny dąb sonoma to aktualnie jeden z najmodniejszych odcieni naturalnego drewna. Ten uniwersalny kolor jasnego dębowego drewna wykorzystać można w wielu popularnych ostatnio aranżacjach wnętrz. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się również meble kuchenne dąb sonoma. W naszym sklepie online dostępne są meble kuchenne dąb sonoma w kompletach, a także pojedyncze szafki wysokie i niskie z frontami w tym kolorze. W zależności od potrzeb i układu Waszej kuchni możecie zdecydować się na gotowy zestaw mebli kuchennych dąb sonoma lub samodzielnie zaprojektować i skompletować zabudowę kuchni z pojedynczych szafek. Jeśli uważacie, że szafki kuchenne z frontami w kolorze jasnego, naturalnego drewna, będą pasowały do Waszej kuchni, to zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą mebli kuchennych dąb sonoma.

Kuchnie dąb sonoma – w jakich aranżacjach wykorzystać takie meble kuchenne?

Jasne, naturalne drewno to dekoracyjny akcent, który sprawdzi się w naprawdę różnych aranżacjach. Kuchnie dąb sonoma wykorzystać możemy przede wszystkim w stylach architektonicznych, dla których charakterystyczne są naturalne materiały. Meble kuchenne dąb sonoma możemy więc wykorzystać do stworzenia kuchni w stylu rustykalnym, czy też kuchni w stylu skandynawskim. Naturalne, jasne drewno będzie idealnym elementem kuchni urządzonej w zgodzie z tymi trendami.

Po meble kuchenne dąb sonoma możemy sięgnąć również, aranżując kuchnię klasyczną. W takim przypadku meble dąb sonoma możemy połączyć z jasnym blatem w kolorze białym lub popielatym.

Wbrew pozorom meble kuchenne dąb sonoma możemy wykorzystać nie tylko w przypadku kuchni tradycyjnych i klasycznych. Dzięki swojej uniwersalności naturalny dąb sonoma sprawdzi się także w niektórych nowoczesnych aranżacjach. W kuchni industrialnej kuchenne fronty dąb sonoma możemy połączyć z elementami w kolorze grafitowym lub antracytowym. Drewniane fronty będą ciekawie kontrastować z matowym antracytem i rozjaśniać całą aranżację takiej nowoczesnej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.