leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE ZIELONE

142 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne zielone

W aranżacji kuchni stawiamy najczęściej na stonowane uniwersalne i ponadczasowe kolory. W kategorii z meblami kuchennymi królują więc szafki białe, szare czy też modele w odcieniu naturalnego drewna. Czasem jednak warto wyrwać się z utartych schematów i zdecydować się na zabudowę kuchni w oryginalnym żywym kolorze. W niektórych nowoczesnych stylach architektonicznych coraz popularniejsze stają się meble kuchenne zielone.

Zielone meble kuchenne są w naszym sklepie online reprezentowane przez ponad 140 różnych produktów. Są to przede wszystkim nasze modułowe kuchenne szafki wiszące i stojące z zielonymi frontami. Oferujemy różne rodzaje i rozmiary zielonych mebli kuchennych. Dzięki ich modułowej konstrukcji możecie samodzielnie zaprojektować zabudowę kuchni idealnie dopasowaną do Waszych preferencji.

Ciemnozielone meble kuchenne czy jasna zieleń – na jaki odcień zielonego postawić w aranżacji kuchni?

Jaki odcień zielonego kolor sprawdzi się w kuchni? Czy lepsze będą ciemnozielone meble kuchenne, czy może jednak meble w jasnym, świeżym odcieniu zieleni? Odcień zielonych mebli kuchennych powinien być oczywiście dopasowany do stylu architektonicznego, na jaki się zdecydowaliśmy. Ciemnozielone meble kuchenne to strzał w dziesiątkę w przypadku kuchni w stylu glamour. Głęboka butelkowa zieleń to jeden z kolorów charakterystycznych dla tego stylu. Ciemnozielone meble kuchenne możemy w takiej aranżacji połączyć z kilkoma detalami w kolorze złotym lub miedzianym. Ciemnozielone meble kuchenne wykorzystać możemy także w kuchni klasycznej. W takim przypadku stawiamy zwykle na szafki kuchenne z prostymi frontami i białe ściany oraz kafelki.

Jakie zielone meble kuchenne wybrać do typowo nowoczesnej aranżacji kuchni? W designerskiej kuchni możemy pokusić się o meble w kolorze żywej, jasnej zieleni. Takie zielone meble kuchenne będą się dobrze komponować z elementami w kolorze szarym. W nowoczesnej kuchni z zielonymi meblami możemy więc postawić na szare ściany lub podłogę.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.