Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE W STYLU RETRO

138 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne w stylu retro

Z czym kojarzą Ci się meble kuchenne retro? Z drewnianymi frontami i spokojną, stonowaną kolorystyką? Jeśli to właśnie w takim stylu chciałbyś zaaranżować swoją kuchnię, postaw na meble kuchenne w stylu retro dostępne w sklepie Komfort! Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że osiągniesz minimum 2 korzyści: otrzymasz trwałe meble kuchenne, styl retro będzie wyraźnie widoczny już od progów Twojej kuchni!

Meble retro do kuchni z płyty MDF

Większość mebli w kolekcji sklepu Komfort została wykonana z foliowanej płyty MDF. Co to oznacza? Do płyty MDF, z której zrobiono meble retro kuchenne, przyklejona została warstwa specjalnej folii. W ten sposób meble stały się trwalsze i bardziej odporne. Co więcej, pokryte warstwą folii retro meble kuchenne są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Zwykle do ich wyczyszczenia wystarcza zwilżona wodą ściereczka.

Co jeszcze wyróżnia meble retro do kuchni dostępne w sklepie Komfort? Modele wyposażono w system cichego domyku! Dzięki temu stają się one jeszcze trwalsze! System uniemożliwia trzaskanie drzwiczkami szafek czy domykającymi się szufladami. Sprawia to, że działa on jak amortyzator – nie dopuszcza do wczesnego wypaczenia się mebli i ich zniszczenia.

Meble do kuchni retro – kwintesencja stylu

Meble do kuchni w stylu retro wstawisz zarówno do niewielkiego, jak i bardzo obszernego pomieszczenia. Kiedy urządzasz małe wnętrze, postaw przede wszystkim na jego funkcjonalność. Dobierz szuflady i szafki tak, aby wypełnić całą przestrzeń kuchni i pomieścić w niej wszystkie sprzęty. Z pewnością zadanie ułatwi Ci system modułowy mebli w sklepie Komfort. To Ty decydujesz które meble wybierzesz i jak zestawisz je ze sobą, by spełniły wszystkie Twoje oczekiwania!

Meble do kuchni retro, która jest dużym pomieszczeniem, mogą być nie tylko funkcjonalne, ale również pełnić funkcje dekoracyjne. W tej roli sprawdzą się witryny z przeszkleniami w kolorze mlecznego szkła. Dzięki nim łatwiej będzie Ci zobaczyć zawartość szafki bez jej otwierania!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.