Current Image

Filtry

TANIE MEBLE KUCHENNE

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Tanie meble kuchenne

Meble kuchenne i pełne wyposażenie tego pomieszczenia to jeden z największych wydatków w czasie urządzania mieszkania. Nie każdy budżet domowy jest w stanie sprostać zakupowi mebli kuchennych na wymiar za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych. Ograniczony budżet to jednak nie powód do rezygnowania z modnych i estetycznych mebli kuchennych dobrej jakości. Dostępne w naszej ofercie tanie meble kuchenne to idealny sposób na urządzenie kuchni z niewielkim kosztem.

Tanie meble kuchenne w naszej ofercie to około 10 kompletów mebli, których ceny zaczynają się już poniżej 1000 zł. Nasze tanie meble kuchenne to modne, ponadczasowe wzornictwo i solidne materiały. W kolekcji tanich mebli kuchennych Sferia dostępne są szafki w uniwersalnej kolorystyce: białe, szare, a także w kolorze imitującym naturalny dąb sonoma. Wszystkie elementy wykonane są z płyty meblowej pokrytej odpornym i estetycznym laminatem. Zabezpiecza on meble przed wilgocią, wysokimi temperaturami, tłuszczem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Każdy z naszych zestawów w kategorii tanie meble kuchenne składa się z blatu oraz kompletu szafek wiszących i stojących. Jeśli szukacie taniego sposobu na urządzenie modnej i funkcjonalnej kuchni, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie tanie meble kuchenne są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Tanie meble kuchenne modułowe

Decydując się na tanie meble kuchenne, możecie liczyć na ogromną liczbę dostępnych modeli. Tanie meble kuchenne modułowe Komfort pozwalają na rozbudowę naszych zestawów o kolejne elementy. W kolekcji Sferia oferujemy kilkadziesiąt modeli szafek stojących i wiszących o różnej szerokości, układzie, funkcjach itd. Te pojedyncze szafki kuchenne są oczywiście w pełni kompatybilne z gotowymi zestawami z tej samej kolekcji. Dzięki temu z naszych tanich modułowych mebli kuchennych możecie stworzyć zabudowę kuchni idealnie dopasowaną do wymiarów i układu kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.