leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE W STYLU NOWOCZESNYM

3424 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne w stylu nowoczesnym

Wśród najpopularniejszych ostatnio trendów architektonicznych zdecydowanie dominują nowoczesne aranżacje. Nic więc dziwnego, że meble kuchenne w stylu nowoczesnym stanowią tak dużą część naszej oferty. Jeśli planujecie stworzenie takiej kuchni, to do Waszej dyspozycji jest ponad 2000 modeli nowoczesnych mebli kuchennych. Są one dostępne w ramach kilkunastu systemów meblowych. Każdy taki system to kolekcja nowoczesnych mebli o nieco innych charakterze i utrzymana w nieco innej kolorystyce.

Nasze meble kuchenne w stylu nowoczesnym to tak zwane meble modułowe. Co to oznacza? W ramach każdego systemu meblowego znajdziecie różne rodzaje kompatybilnych ze sobą szafek kuchennych. Dzięki temu, samodzielnie lub z naszą pomocą, możecie zaprojektować nowoczesną kuchnię Waszych marzeń. System modułowy pozwala na bardzo dużą dowolność przy wyborze układu i rodzaju szafek kuchennych. Przy zakupach za określoną kwotę oferujemy również wykonanie bezpłatnego projektu kuchni.

Nowoczesne meble kuchenne – aranżacje

Bardzo duża oferta nowoczesnych mebli kuchennych w naszym sklepie pozwala na stworzenie naprawdę oryginalnych, kuchennych aranżacji. Wiele takich kuchni stawia na tak zwany nowoczesny minimalizm. Do takiej aranżacji możemy wybrać nowoczesne meble kuchenne o prostych, pozbawionych dodatkowych ozdób czy dekoracyjnych uchwytów frontach. Nowoczesne meble kuchenne do tego rodzaju aranżacji to często szafki kuchenne na wysoki połysk. Taki efekt uzyskiwany jest poprzez pokrycie frontów specjalną warstwą lakieru, laminatu lub folii.

Nowoczesne meble kuchenne to jednak nie tylko kolekcje na wysoki połysk. Bardzo modnym rozwiązaniem są również surowe aranżacje kuchni w stylu industrialnym. W takiej kuchni zdecydowanie częściej stawiamy na fronty matowe i nieco ciemniejszą kolorystykę. Szczególnie popularnym połączeniem w industrialnych kuchniach są nowoczesne meble kuchenne z grafitowymi, matowymi frontami zestawione z niewielkimi elementami imitującymi naturalne drewno.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.