Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE BIAŁE

2323 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne białe

Bardzo szeroka oferta białych mebli kuchennych to jeden z dowodów na to, że biel króluje w naszych kuchniach. W sklepie internetowym Komfort możecie znaleźć ponad 1000 modeli białych mebli kuchennych podzielonych na kilkanaście różnych kolekcji. Każda z tych linii produktów skupia różne rodzaje i typy stylistycznie spójnych białych mebli kuchennych. Są to w zdecydowanej mierze różne rodzaje szafek kuchennych z białymi frontami. Poza standardowymi, zamykanymi kuchennymi szafkami dolnymi oferujemy również białe szafki wiszące, słupki kuchenne, szafki z otwartymi półkami, białe szafki narożne itp. Nasze białe meble kuchenne to produkty modułowe. Oznacza to, że wybierając szafki kuchenne w ramach jednego systemu/kolekcji, możecie stworzyć własną, idealnie dopasowaną do Waszych preferencji aranżację kuchni w kolorze białym.

Szafki kuchenne białe – do jakich wnętrz pasują?

Biały to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów szafek kuchennych. Meble kuchenne w kolorze białym możemy wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach kuchni. Z jednej strony po szafki kuchenne białe sięgamy często, urządzając kuchnie nowoczesne. W takim wnętrzu sprawdzą się na przykład białe szafki kuchenne na wysoki połysk. Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się również białe szafki o prostych minimalistycznych, pozbawionych uchwytów frontach. Modele te są też często wyposażone w systemy tak zwanego cichego domyku. Białe szafki kuchenne to również domena kuchni w stylu skandynawskim. W tym przypadku powinniśmy jednak postawić na szafki z matowymi frontami. Do projektu kuchni skandynawskiej możemy także wprowadzić przełamujące monotonną biel elementy imitujące naturalne drewno lub kontrastowe elementy czarne.

Szafki kuchenne białe sprawdzą się również w wielu tradycyjnych aranżacjach. Do kuchni klasycznej albo kuchni w stylu angielskim możemy wybrać białe szafki kuchenne ze stylizowanymi, metalowymi uchwytami. Charakterystyczne dla stylu angielskiego są również białe szafki kuchenne z frezowanymi frontami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady