leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE GRANATOWE

310 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne granatowe

Popularność wielu nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła, że w kuchni stawiamy często na stonowane i uniwersalne kolory. Królują więc kuchnie z meblami białymi, szarymi, antracytowymi czy też szafkami z frontami w kolorze naturalnego drewna. Wbrew pozorom przy aranżowaniu modnej kuchni nie musimy się wcale ograniczać do tej wąskiej palety. Równie dobrze możemy postawić na rzadziej spotykane, ale również gustowne meble kuchenne granatowe.

Stylowe granatowe meble kuchenne znajdziecie między innymi w naszej kolekcji mebli Roma. Obejmuje ona ponad 80 różnych mebli kuchennych granatowych. Są to zarówno szafki stojące granatowe, jak i szafki wiszące z frontami w tym kolorze. A dzięki modułowej budowie i kompatybilności naszych mebli kuchennych możecie stworzyć granatową kuchnię według własnego projektu. Jeśli zdecydowaliście się na eleganckie meble kuchenne w kolorze granatowym, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Granatowe meble kuchenne – aranżacje

W jakich aranżacjach i trendach wnętrzarskich sprawdzą się granatowe meble kuchenne? Szafki z granatowymi frontami możemy wykorzystać między innymi w takich aranżacjach jak:

  • Kuchnia w stylu Hamptons – granatowe meble kuchenne w połączeniu z elementami białymi idealnie wpiszą się w ten łączący nowoczesną elegancję i klasykę styl. W aranżacji w stylu Hamptons możemy postawić na granatowe meble kuchenne z frezowanymi frontami.
  • Granatowe meble kuchenne wykorzystać możemy również w kuchni inspirowanej stylem marynistycznym. Podobnie jak w przypadku stylu Hamptons charakterystyczne jest tu połączenie granatowych mebli kuchennych z kolorem białym.
  • Meble kuchenne w kolorze granatowym to także ciekawa opcja w przypadku kuchni klasycznych. W takiej kuchni możemy postawić na granatowe meble kuchenne z prostymi frontami z matowym finiszem.
  • Kolor granatowy sprawdzi się również w kuchni w stylu glamour. W takim wnętrzu możemy wybrać granatowe meble kuchenne z chromowanymi srebrnymi uchwytami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.