Current Image

Filtry

SZAFKI KUCHENNE STOJĄCE (DOLNE) Z SZUFLADAMI

1182 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki kuchenne stojące z szufladami

Kuchnia to miejsce, w którym funkcjonalność i względy praktyczne mają tak samo duże znaczenie, jak wygląd i estetyka. Bardzo ważne jest więc nie tylko to, jaki kolor i typ frontów wybierzemy. Warto pomyśleć także o tym, czy lepsze będą szafki kuchenne stojące z szufladami, klasyczne szafki otwierane z drzwiczkami czy otwarte półki. To, gdzie umieścimy, jakie szafki i inne elementy wyposażenia kuchni będzie miało ogromny wpływ na wykonywane codziennie w kuchni czynności.

Szafki kuchenne stojące z szufladami w sklepie Komfort to ponad 800 różnych modeli. Nasze szafki kuchenne stojące z szufladami dostępne są w ramach kilkunastu różnych kolekcji mebli kuchennych. Każdy z tych systemów meblowych zainspirowany został modnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami.

Szafki kuchenne dolne z szufladami czy z półkami?

Jakie zalety mają szafki kuchenne stojące z szufladami? Największą przewagą szafek kuchennych z szufladami jest to, że cała ich zawartość jest widoczna z góry. Po otwarciu szuflady jak na dłoni widzimy, co się w niej znajduje i mamy łatwy dostęp do kuchennych akcesoriów. Nie musimy więc schylać się i zaglądać do wnętrza szafki, tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznych szafek kuchennych z półkami. Decydując się na szafki kuchenne dolne z szufladami, warto postawić na szuflady o zróżnicowanych wymiarach. Niskie szuflady są idealne do przechowywania sztućców czy drobnych kuchennych akcesoriów. Bardzo pomocne są również różnego rodzaju organizery i przegródki do szafek kuchennych z szufladami. Pozwalają one nie tylko uporządkować zawartość szuflady, ale również chronią jej wnętrze przed ewentualnymi uszkodzeniami. Z kolei w szafkach z wysokimi szufladami możemy przechowywać większe rzeczy: naczynia, garnki, patelnie, pojemniki na żywność itd.

Mimo wielu zalet szafek kuchennych dolnych z szufladami są sytuacje, w których lepiej sprawdzą się klasyczne szafki z półkami. W zabudowie kuchennej warto więc uwzględnić oba rodzaje szafek. Ich liczbę i rozmieszczenie powinniśmy dopasować do naszych osobistych preferencji i układu kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.