leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

SZAFKI POD PIEKARNIK

44 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki pod piekarnik i ich funkcje

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jaką funkcję ma szafka pod piekarnik i po co właściwie się ją montuje? Dla większości osób szafka dolna pod piekarnik pełni tę samą funkcję, co każda inna szafka i trzyma w niej patelnie czy też garnki. Jak się jednak okazuje, szafki na piekarnik nie po to zostały stworzone. Jak zalecają producenci piekarników, w szafce pod piekarnikiem powinno trzymać się potrawy. Dokładnie tak! Mowa tu przede wszystkim o tych potrawach, które mogą ostygnąć podczas przygotowywania pozostałych potraw. W szafce pod piekarnikiem możesz więc umieszczać ugotowane ziemniaki czy też mięso, które jest już gotowe.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wysoka szafka pod piekarnik, czy może niska — pod żadnym pozorem nie powinieneś umieszczać w nie przyborów kuchennych, które są łatwopalne — mowa tu w szczególności o drewnie.

Szafka pod piekarnik — wymiary

Jakie wymiary szafki pod piekarnik? Bardzo dobre pytanie! Standardowe i najczęściej spotykane wymiary to wysokość 720 mm, szerokość 600 mm oraz głębokość szafki pod piekarnik wynosząca 500 mm. Wymiary szafki pod piekarnik to indywidualna kwestia. Będą się różnić w zależności od Twoich potrzeb. Wymiary szafki pod piekarnik do zabudowy powinny zostać jednak odpowiednio przemyślane. Poza nimi należy dodać również 100 mm na regulowane nóżki pod szafką. Piekarnik zajmuje całą głębokość szafki, czyli wspomniane wyżej 600 mm. Aby ustalić odpowiedni wymiar szafki pod piekarnik, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z osobą, która zajmuje się montażem.

Szafka do zabudowy piekarnika — stwórz funkcjonalną kuchnię

Szafka pod zabudowę piekarnika to praktyczne rozwiązanie, które może znacznie ułatwić gotowanie posiłków. Wiesz już, do czego służy szafka pod piekarnik do zabudowy i możesz śmiało z niej korzystać. Twoja kuchnia z pewnością zyska na funkcjonalności, a szafka na piekarnik do zabudowy będzie regularnie użytkowana!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.