Current Image

Filtry

SZAFKI I WITRYNY KUCHENNE WISZĄCE Z SZYBĄ (PRZESZKLONE)

107 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafki kuchenne wiszące z szybą

Meble kuchenne mają bardzo duży wpływ nie tylko na to, czy nasza kuchnia jest wygodna, ale również na to, jak wizualnie prezentuje się aranżacja tego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że urządzając kuchnię, przywiązujemy bardzo dużą wagę nie tylko do typu i wymiarów szafek, ale również do koloru i wyglądu zewnętrznego frontów. Dotyczy to zarówno dolnych szafek kuchennych, znajdujących się zwykle pod blatem roboczym, jak i szafek kuchennych wiszących. W tej drugiej kategorii niezmienną popularnością cieszą się szafki kuchenne wiszące z szybą. Tego rodzaju szafki mają niebanalne zalety dekoracyjne. W szafce kuchennej wiszącej z szybą możemy wyeksponować ozdobne naczynia czy inne efektowne kuchenne dekoracje. Przeszklone szafki kuchenne wiszące z szybą mają jeszcze jedną istotną zaletę. Ich lekka konstrukcja i przeszklony front optycznie powiększają kuchnię. Na wiszące witryny kuchenne z szybą możemy więc zdecydować się na przykład w przypadku stosunkowo niewielkiej kuchni. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby takie szafki kuchenne z szybą wykorzystać również w dużej kuchni.

Witryny kuchenne wiszące przeszklone w sklepie Komfort

Szafki kuchenne wiszące z szybą to w sklepie Komfort ponad 300 różnych wzorów. Oferujemy zarówno nowoczesne witryny kuchenne wiszące przeszklone, jak i modele zainspirowane klasycznymi trendami architektonicznymi. W nowoczesnej kuchni sprawdzą się na przykład przeszklone witryny wiszące z kolekcji Sferia, czy bezuchwytowe witryny z kolekcji Rimini. Z kolei do kuchni klasycznej lub kuchni inspirowanej jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich możemy wybrać witryny kuchenne wiszące przeszklone z kolekcji London, lub Parma.

Przeszklone witryny kuchenne Komfort dostępne są także w szerokiej gamie kolorystycznej. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy stonowanej, neutralnej kolorystyki, jak i osoby, które w aranżacji kuchni chcą poeksperymentować z żywszymi i bardziej wyrazistymi kolorami. Obok witryn kuchennych wiszących białych czy szarych oferujemy również przeszklone szafki granatowe, czy miętowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady