leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE SZARE

283 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne szare

Szary to obok białego jeden z najbardziej uniwersalnych i najpopularniejszych kolorów, po który sięgamy, urządzając nasze mieszkania. Meble kuchenne szare możemy dopasować do prawie każdej kuchennej aranżacji. W zależności od stylu frontów, ich odcienia i uchwytów szare szafki kuchenne możemy wykorzystać zarówno w kuchni nowoczesnej, jak i w klasycznej aranżacji inspirowanej trendami retro lub vintage.

Meble kuchenne szare w sklepie internetowym komfort to ponad 500 różnych modeli. Nasze szafki kuchenne w kolorze szarym podzielone są na kilka różnych systemów meblowych. W ramach każdej takiej kolekcji znajdziecie kompatybilne ze sobą kuchenne meble modułowe utrzymane w kolorystyce szarej. Dzięki modułowej konstrukcji mebli możecie samodzielnie lub z naszą pomocą zaprojektować dokładnie taki układ mebli, jaki chcecie. Pod tym względem meble modułowe mają bardzo dużą przewagę nad gotowymi zestawami mebli kuchennych.

Szafki kuchenne szare – aranżacje

Szukając inspiracji i pomysłów na aranżacje kuchni, często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że szary pasuje do wszystkie. I rzeczywiście szafki kuchenne szare świetnie odnajdą się zarówno w tych bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Po szafki w kolorze szarym możemy sięgnąć, urządzając kuchnię w klimatach skandynawskich. Białe i szare meble to charakterystyczne znaki tego minimalistycznego stylu.

Wybierając szafki kuchenne w kolorze szarym, możemy stworzyć również nowoczesne aranżacje. W tym celu możemy wykorzystać szare szafki kuchenne na wysoki połysku lub postawić na grafitowe meble kuchenne z matowymi frontami nawiązujące do stylu industrialnego.

W naszej ofercie szarych mebli kuchennych nie zabrakło również kilku kolekcji inspirowanych wnętrzarską klasyką. Do tradycyjnej kuchni możemy wybrać na przykład inspirowane stylem angielskim szare szafki kuchenne z frezowanymi frontami. W klasycznych kuchniach sprawdzą się często również szare meble kuchenne ze stylizowanymi metalowymi okuciami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.