leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MEBLE KUCHENNE MATOWE

2310 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne matowe

Eleganckie, ponadczasowe i uniwersalne. Tak w największym skrócie można opisać meble kuchenne matowe. Jeśli w swojej kuchni zdecydowaliście się na matowe fronty, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty tego rodzaju mebli kuchennych. Meble kuchenne matowe Komfort to ponad 1700 produktów z kilkunastu naszych systemów meblowych. Oferowane przez nas modułowe meble kuchenne matowe pozwalają na stworzenie własnej aranżacji kuchni, idealnie dopasowanej do wielkości i układu pomieszczenia. Możecie wykorzystać je zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych kuchniach.

Meble kuchenne matowe fronty – najważniejsze zalety

Matowe fronty w meblach kuchennych to rozwiązanie, które ma całkiem sporo zalet. Atuty mebli kuchennych matowych związane są nie tylko z kwestiami czysto praktycznymi. Zaletą matowych frontów jest również ich modny i estetyczny wygląd. Jakie są więc najważniejsze zalety mebli kuchennych z matowymi frontami?

  • Meble kuchenne matowe fronty są przede wszystkim niezwykle uniwersalne. W zależności od ich kształtu i koloru matowe fronty możemy wykorzystać zarówno w tradycyjnych i klasycznych aranżacjach, jak i nowoczesnych kuchniach. Po matowe fronty możemy więc sięgnąć, zarówno urządzając kuchnię w stylu rustykalnym, minimalistyczną kuchnię skandynawską, jak i kuchnię w stylu industrialnym lub loftowym.
  • Czysto praktyczną zaletą mebli kuchennych matowych jest łatwiejsza pielęgnacja. Na matowych frontach kuchennych ewentualne odciski palców, plamy czy zacieki nie będą tak widoczne, jak na meblach kuchennych na wysoki połysk.
  • Meble kuchenne z matowymi frontami dostępne są w dużo szerszej gamie kolorystycznej niż meble na wysoki połysk. Meble kuchenne błyszczące to przede wszystkim modele czarne, białe i ewentualnie szare. Wśród mebli z matowymi frontami znajdziemy o wiele więcej różnych odcieni.
  • Meble kuchenne matowe fronty nie odbijają światła w taki sposób jak meble na wysoki połysk. Dzięki temu ułatwiają stworzenie w kuchni przytulnej i ciepłej atmosfery.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.