leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

FRONTY DO ZMYWARKI

76 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Fronty do zmywarki

Dla wielu osób zmywarka jest wręcz obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. W zdecydowanej większości przypadków decydujemy się na zmywarki przeznaczone do zabudowy. Taki typ zmywarek pozwala na stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji kuchni. Do zamaskowania tego urządzenia stosuje się tak zwane fronty do zmywarek. Jest to panel, wykonany zwykle z takiego samego materiału jak fronty szafek kuchennych. Front do zmywarki sprawia, że na pierwszy rzut oka wygląda ona po prostu jak kolejny segment kuchennej zabudowy.

Fronty do zmywarek w sklepie internetowym Komfort to około 100 różnych produktów. Nasze fronty do zmywarek przystosowane są do standardowych urządzeń tego rodzaju. Oferujemy więc fronty do zmywarek o szerokości 45 oraz 60 cm. W tej kategorii znajdziecie zarówno fronty zaprojektowane z myślą o kuchniach klasycznych, jak i fronty, które sprawdzą się w nowoczesnych aranżacji.

Fronty do zmywarek – aranżacje

W przypadku nowej kuchni wybór odpowiednich frontów do zmywarek nie przysparza nam najczęściej żadnych problemów. Wybieramy zwykle fronty w tym samym stylu, kolorze i z tego samego materiału, co reszta mebli kuchennych. Nieco inaczej wygląda jednak sytuacja, gdy musimy kupić front do zmywarki w już istniejącej kuchni. Nie zawsze będziemy w stanie znaleźć fronty identyczne, jak w posiadanych już szafkach kuchennych. Wtedy pozostaje nam wybór frontów jak najbardziej zbliżonych i pasujących stylem do wystroju naszej kuchni.

Do wielu nowoczesnych aranżacji kuchni pasować będą nasze fronty do zmywarek Empoli, Asti czy Rimini. Są to zarówno fronty do zmywarek na wysoki połysk, jak i modele matowe. Z kolei w kuchni klasycznej, skandynawskiej, angielskiej czy eleganckiej kuchni w stylu Hamptons mogą sprawdzić się fronty do zmywarek frezowane. Tego rodzaju modele dostępne są między innymi w ramach naszego systemu mebli kuchennych Roma lub London.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.