Current Image

Filtry

MEBLE KUCHENNE LAKIEROWANE

1585 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Meble kuchenne lakierowane

Zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach kuchni dużą popularnością cieszą się meble kuchenne lakierowane. Jakie zalety ma taki sposób wykończenia kuchni? Meble kuchenne lakierowane to przede wszystkim szeroka gama kolorystyczna. Co prawda w kategorii tej dominują meble kuchenne lakierowane białe, czarne czy szare, to jednak dostępne są również modele w innych, odważniejszych kolorach. Meble kuchenne lakierowane są również bardzo łatwe w pielęgnacji. Nie potrzeba do tego żadnych specjalnych środków czyszczących, a praktycznie wszystkie plamy możemy z mebli kuchennych lakierowanych usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki. O dużej popularności mebli kuchennych lakierowanych może świadczyć również nasza oferta. W sklepie Komfort znajdziecie bowiem ponad 1000 różnych produktów w kategorii mebli kuchennych lakierowanych.

Meble kuchenne lakierowane matowe czy wysoki połysk?

W kategorii meble kuchenne lakierowane znajdziecie zarówno modele z frontami matowymi, jak i meble kuchenne na wysoki połysk. Które z tych dwóch rozwiązań lepiej sprawdzi się w kuchni? Meble kuchenne lakierowane matowe są na pewno bardziej uniwersalne. Po takie meble kuchenne możemy sięgnąć zarówno w przypadku nowoczesnych aranżacji, jak i tradycyjnej kuchni. Dużą zaletą mebli kuchennych lakierowanych matowych jest również stosunkowo łatwa pielęgnacja. Ewentualne zabrudzenia nie są tak widoczne na powierzchni mebli kuchennych matowych, jak na frontach na wysoki połysk. Warto także dodać, że meble kuchenne lakierowane matowe są zwykle dostępne w szerszej gamie kolorystycznej niż meble błyszczące.

Meble kuchenne lakierowane wysoki połysk wybieramy najczęściej w przypadku nowoczesnych aranżacji tego pomieszczenia. Błyszczące, lakierowane fronty odbijają światło, dzięki czemu kuchnia wygląda na wizualnie większą i jaśniejszą niż jest w rzeczywistości. Decydując się na meble kuchenne lakierowane na wysoki połysk, musimy się jednak liczyć z tym, że ich pielęgnacja będzie nieco bardziej wymagająca i czasochłonna.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.