Current Image

Filtry

WANNY WOLNOSTOJĄCE SZARE

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny wolnostojące szare

Wanny wolnostojące w ciągu ostatnich kilku sezonów stały się jednym z najmodniejszych trendów w aranżacji łazienek. Na fali tej popularności wielu producentów armatury i wyposażenia łazienek w nowych kolekcjach proponuje nam nie tylko wanny wolnostojące białe, ale również modele w innych kolorach. Ze względu na uniwersalność tego koloru często i chętnie sięgamy po wanny wolnostojące szare.

W ramach oferty naszego sklepu online znajdziecie wanny wolnostojące szare z katalogów różnych polskich i zagranicznych marek. W sprzedaży mamy między innymi wanny szare wolnostojące Polimat i Omnires. Są to wanny wolnostojące szare akrylowe, a także kilka modeli wykonanych z nowoczesnych kompozytów mineralnych. Oba te materiały mają sporo zalet i dobrze sprawdzają się w przypadku wanny wolnostojącej.

Wanna szara wolnostojąca – aranżacje

W jakich aranżacjach sprawdzi się wanna wolnostojąca szara? Dzięki niezwykłej uniwersalności tego koloru szarą wannę wolnostojącą możemy wykorzystać zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tradycyjnych aranżacjach. Duże znaczenie ma to, jaki odcień koloru szarego i model wanny wolnostojącej wybierzemy. Ciemnoszare wanny wolnostojące możemy wykorzystać na przykład w łazience loftowej lub industrialnej. W charakter takiego wnętrza idealnie wpisuje się na przykład szara wanna wolnostojąca grafitowa czy antracytowa. Jeśli chodzi o kształt wanny, to w loftowej i industrialnej łazience powinniśmy postawić raczej na modele o prostej, wręcz minimalistycznej formie.

Elementy wyposażenia i dekoracje w kolorze szarym pasują również idealnie do wnętrz w stylu skandynawskim. W zależności od konkretnej aranżacji w takiej łazience skandynawskiej możemy wykorzystać wanny wolnostojące szare prostokątne lub owalne.

Po wanny wolnostojące w kolorze szarym możemy z powodzeniem sięgnąć również w przypadku wielu aranżacji klasycznych, a nawet łazienek inspirowanych tradycyjnymi trendami. Na przykład elegancka wanna szara z rzeźbionymi nogami może być ozdobą łazienki w stylu pałacowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.