leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY LEWE

160 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny lewe

Wanny narożne już od lat cieszą się dużym powodzeniem. Tego rodzaju wanny sprawdzają się w niewielkich łazienkach, a dodatkowo oferują o wiele większy komfort niż klasyczne wanny prostokątne. Dużą część oferty wanien narożnych stanowią tak zwane wanny asymetryczne. Ich charakterystyczną cechą jest to, że jeden z dwóch boków przylegających do ściany łazienki jest krótszy od drugiego. To, który z boków jest krótszy, decyduje o tym, czy mamy do czynienia z tak zwaną wanną lewą, czy prawą. Strona wanny jest kluczowym parametrem, na który musimy zwrócić uwagę przy jej zakupie.

Wanny lewe w sklepie online Komfort to ponad 70 różnych modeli z oferty wiodących polskich marek. Oferujemy między innymi wanny lewe Koło, Polimat, Besco czy Cersanit. Są to zarówno wanny lewe w nowoczesnym stylu, jak i modele zaprojektowane z myślą o klasycznych łazienkach. W przypadku mniejszej łazienki możecie wybrać wanny lewe o długości 140 czy 150 cm. Z kolei w przestronnej łazience sprawdzą się niezwykle komfortowe wanny lewe o długości nawet 180 cm.

Wanna lewa czy prawa – jak je odróżnić?

Zastawiacie się, czy wybrany przez Was model wanny asymetrycznej to wanna lewa, czy może jednak prawa? Informacje na temat strony wanny możecie znaleźć w opisie każdego produktu w naszym sklepie, którego dotyczy ten konkretny parametr. Znajduje się ona w sekcji Szczegóły produktu w rubryce „Strona wanny”. Jednak na stwierdzenie, czy jest to wanna lewa, czy prawa pozwala nam również szybki rzut oka na zdjęcie produktu. Za punkt odniesienia powinniśmy przyjąć dłuższy bok wanny przylegający do ściany łazienki. Jeśli staniemy przodem do tego dłuższego boku, to o stronie wanny decyduje umiejscowienie krótszej krawędzi przylegającej do drugiej ściany łazienki. Jeśli krótszy bok znajduje się po lewej stronie, to jest o wanna lewa. Oczywiście odpowiednio, jeśli krótsza krawędź znajduje się po prawej stronie, to mamy do czynienia z wanną prawą.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.