leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY KOŁO

41 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny Koło

Wanny Koło cieszą się zaufaniem konsumentów w Polsce i w innych krajach europejskich już od kilkudziesięciu lat. Początki tej marki sięgają aż do lat 60. XX wieku. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów sanitarnych Koło jest między innymi wejście w 2015 do międzynarodowej grupy Geberit. Wanny Koło stanowią aktualnie najszerszą i najpopularniejszą grupę produktów tej firmy.

Wanny Koło dostępne są w obszernej rozmiarówce, poczynając od niewielkich wanien 140 cm, aż po długie wanny Koło 190 cm. Wanny Koło to również bogactwo kształtów i wzorów. Są to zarówno modele wolnostojące, jak i wanny przyścienne Koło przeznaczone do zabudowy. Niezależnie od tego, czy szukacie klasycznej wanny prostokątnej Koło, czy też modelu asymetrycznego, zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą produktów tej polskiej marki.

Wszystkie wanny Koło zostały wykonane z najwyższej jakości sanitarnego akrylu. Wanny Koło to gwarancja nieskazitelnej bieli przez długie lata. Stosowany przez tego producenta materiał posiada również właściwości antybakteryjne i jest bardzo łatwy w codziennej pielęgnacji. Zaletą wanien akrylowych Koło jest również ich niewielka waga. Przekłada się w to bezpośredni sposób na bezproblemowy transport i montaż tych produktów. W katalogu Koło dostępny jest również szereg praktycznych akcesoriów uzupełniających aranżacje łazienki z wanną tej firmy.

Wanna Koło Supero, Modo czy Perfect?

Wanny Koło z najnowszego katalogu tej firmy dostępne są w kilku różnych kolekcjach. Każda z tych linii produktowych została zainspirowana innymi trendami architektonicznymi. Wanny Koło Super, Modo czy Perfect to modele, które będą świetnie wyglądać w różnego rodzaju nowoczesnych i minimalistycznych łazienkach. W kolekcjach tych znajdziecie wanny, które mogą być elementem aranżacji łazienki skandynawskiej, loftowej czy industrialnej. Projektanci marki Koło nie zapomnieli jednak również o miłośnikach nieco bardziej tradycyjnych łazienek. Z myślą o nich powstały klasyczne wanny owalne Koło oraz zaokrąglone asymetryczne wanny narożne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.