Current Image

Filtry

WANNY SYMETRYCZNE

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny symetryczne

W małych i ciasnych łazienkach decydujemy się często na wanny narożne asymetryczne. Duża liczba tego rodzaju modeli pozwala znaleźć wannę, która idealnie wpasuje się układ nawet niewielkiej łazienki. Co jednak wybrać, gdy miejsce nie jest problemem i zależy nam na wyjątkowo wygodnej i przestronnej wannie? Idealnym wyborem w takiej sytuacji są często wanny symetryczne. Tego rodzaju wanny montuje się w narożniku pomieszczenia, a wyróżnia je przede wszystkim bardzo duża i szeroka komora wewnętrzna.

W sklepie internetowym Komfort znajdziecie wanny symetryczne z oferty kilku różnych polskich producentów armatury. Są to między innymi wanny symetryczne Besco, Sanplast i Cersanit. Dostępna w naszym sklepie rozmiarówka obejmuje wanny symetryczne o boku od 120 do 150 cm. Jednak dzięki umieszczeniu wewnętrznej komory pod kątem, sama przestrzeń kąpielowa jest o wiele dłuższa niż bok wanny. Jeżeli szukacie dużej i wygodnej wanny, zapraszamy do sprawdzenia, jakie narożne wanny symetryczne są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Wanny symetryczne narożne – najważniejsze zalety

Co wyróżnia wanny symetryczne i dlaczego warto zdecydować się na taki model?

  • Największym atutem wanny symetrycznej jest duża przestrzeń wewnętrzna. Dzięki temu wanny symetryczne to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, czy też osób szukających wanny do kąpieli we dwoje. Duże wanny symetryczne sprawdzą się również w przypadku osób z ograniczeniami ruchowymi (osoby starsze, niepełnosprawne, przechodzące rehabilitację itp.)
  • Wanny symetryczne to często modele z wyprofilowanymi siedziskami czy oparciami. Takie elementy zwiększają dodatkowo zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo korzystania z wanny symetrycznej. Jeśli szczególnie zależy nam na kwestiach bezpieczeństwa, warto wybrać model wanny symetrycznej pokryty dodatkową powłoką antypoślizgową.
  • O wysokiej jakości i trwałości dostępnych w naszym sklepie wanien symetrycznych świadczy również długi okres gwarancji. Wanny symetryczne z naszej oferty to przede wszystkim modele objęte 7 lub 10-letnią gwarancją producenta.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.