Filtry

WANNY CERSANIT

114 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny Cersanit

Cersanit to jedna z najbardziej znanych, polskich marek wyposażenia łazienek. Produkty tej firmy, w tym wanny Cersanit, zyskały popularność nie tylko w naszym kraju. Wanny Cersanit można kupić w większości krajów europejskich, a także na Bliskim Wschodzie, w Azji czy w Afryce. Wanny Cersanit to połączenie nowoczesnych technologii i najwyższej jakości akrylu z funkcjonalnymi i praktycznymi rozwiązaniami. Wanny Cersanit są podwójnie wzmocnione –  za pomocą specjalnej żywicy oraz włókna szklanego. O wysokiej jakości każdej wanny Cersanit świadczy, chociażby to, że są one objęte aż 10–letnią gwarancją producenta.

W ofercie sklepu Komfort jest ponad 200 modeli wanien Cersanit. Są to zarówno wanny prostokątne i narożne Cersanit, przeznaczone do zabudowy, jak i wanny wolnostojące. Jeśli planujemy zakup modelu asymetrycznej wanny Cersanit, do wyboru będziemy mieli wanny prawo i lewostronne. Wanny Cersanit dostępne są w szerokościach od 80 do 110 cm i długościach od 140 do 180 cm. Decydując się na wannę Cersanit, nie powinniśmy więc mieć problemów z wyborem wanny idealnej do naszej łazienki.

Wanny Cersanit Smart

Cersanit Smart to linia nowoczesnych mebli łazienkowych, a także wanien i umywalek, które pozwalają w niespotykanym dotąd stopniu wykorzystać dostępna w łazience przestrzeń.
  Wanny Cersanit Smart przystosowane są do montażu w specjalnych obudowach meblowych. Obudowy wanien Cersanit Smart pozwalają na wykorzystanie przestrzeni pod wanną, która dotąd była niedostępna w standardowych modelach. Rozwiązanie zastosowane w wannach Cersanit Smart pozwala więc na zyskanie w łazience dodatkowej przestrzeni na różnego rodzaju przybory toaletowe, kosmetyki, środki czystości itd. W linii Cersanit Smart dostępny jest również szereg innych mebli łazienkowych i akcesoriów, które pozwalają do maksimum wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Poza wannami Cersanit Smart kolekcja ta obejmuje również szafki podumywalkowe i same umywalki, lustra, kosze meblowe oraz tak zwane słupki meblowe.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.