Current Image

Filtry

WANNY PRAWE

145 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny prawe

Stosunkowo niewielkie wymiary naszych łazienek, a także względy praktyczne sprawiają, że bardzo dużą popularnością cieszą się wanny narożne. Dużą część tego rodzaju modeli stanowią tak zwane wanny narożne asymetryczne. W ich przypadku jeden z dwóch boków wanny przylegających do ścian pomieszczenia jest krótszy od drugiego. I to właśnie umiejscowienie tego krótszego boku decyduje o tym, czy jest to tak zwana wanna prawa, czy lewa. Wybór strony wanny to kwestia kluczowa, o której jednak zdarza nam się czasami zapomnieć. Przed zakupem konkretnego modelu wanny, warto więc upewnić się, że jej strona jest odpowiednio dopasowana do układu i projektu naszej łazienki.

Wanny prawe to w naszym sklepie internetowym ponad 70 różnych modeli. Są to asymetryczne wanny prawe z oferty czołowych polskich producentów armatury. Oferujemy między innymi wanny prawe Koło, Cersanit, Besco czy Polimat. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasz asortyment był stale poszerzany o wanny prawe z najnowszych kolekcji tych i innych marek.

Wanna prawa czy lewa jak odróżnić?

Jak odróżnić wanny prawe i lewe? Informację o stronie wanny znajdziecie w opisie każdego produktu, którego dotyczy ten parametr. Jest ona dostępna w rubryce „Strona wanny” w sekcji dotyczącej parametrów technicznych i dokładnych wymiarów każdej wanny. Na odróżnienie wanny prawej od lewej pozwala nam jednak również szybki rzut oka na zdjęcie produktu. Punktem odniesienia jest tu dłuższa krawędź wanny (stykająca się ze ścianą). Jeśli staniemy twarzą w stronę dłuższego boku wanny i krótszy bok znajduje się po stronie prawej, to mamy do czynienia z wanną prawą. Oczywiście analogicznie, jeśli krótszy bok znajduje się po stronie lewej, to jest to wanna lewa. Jeśli macie jakiekolwiek problemy ze stwierdzeniem, czy wybrana przez Was wanna to wanna prawa, czy lewa, to zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami online. Można się z nimi skontaktować za pomocą funkcji Livechat, jak i poprzez telefon lub pocztę elektroniczną.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.