leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY ASYMETRYCZNE

406 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny asymetryczne

Wanny asymetryczne to rozwiązanie, po które sięgamy coraz chętniej. Skąd wzięła się ta popularność? Wanny asymetryczne sprawdzają się przede wszystkim w przypadku małych łazienek. Mimo zbliżonych wymiarów zewnętrznych wanny asymetryczne oferują o wiele większy komfort kąpieli niż klasyczne modele prostokątne. Dla przykładu wanna asymetryczna 140x90 cm będzie miała o kilkanaście cm szersze dno niż wanna prostokątna o takich samych wymiarach zewnętrznych. Wanny asymetryczne są więc idealne w sytuacji, gdy nie dysponujemy dużą łazienką, ale zależy nam na wygodnym i komfortowym modelu.

O popularności wanien asymetrycznych może świadczyć, chociażby ilość dostępnych na rynku modeli. W sklepie internetowym Komfort wanny asymetryczne to ponad 200 różnych produktów. Wanny asymetryczne w naszej ofercie pochodzą z katalogów takich liderów rynku armatury jak Cersanit, Roca, Koło, Besco czy Sanplast. Jeśli szukacie wygodnej wanny asymetrycznej, zapraszamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty. Znajdziecie w niej zarówno małe wanny asymetryczne o szerokości od zaledwie 70 cm, jak i duże wanny, których szerokość sięga nawet 140 cm. Wanny asymetryczne podzielone są w naszej ofercie na wanny prawe i lewe. Oferujemy również kilka tak zwanych modeli uniwersalnych, które można zamontować dowolnie.

Wanny asymetryczne narożne czy prostokątne?

O tym, jaki kształt wanny asymetrycznej wybrać, decyduje przede wszystkim układ i metraż naszej łazienki. Jeśli chcemy zagospodarować narożnik pomieszczenia, oczywistym wyborem są wanny asymetryczne narożne. Mogę one mieć przeróżne kształty i wymiary. Są to zarówno wanny owalne, prostokątne, jak i designerskie wanny wielokątne. Wanny asymetryczne narożne wyposażone są często w takie elementy jak siedziska, podłokietniki, oparcia itp. Takie odpowiednio wyprofilowane elementy asymetrycznej wanny mogą znacząco poprawić komfort kąpieli. Wanna asymetryczna z siedziskiem to również bardzo dobry wybór w sytuacji, gdy regularnie korzystają z niej osoby starsze lub mające problemy z poruszaniem się.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.