Current Image

Filtry

WANNY CZARNE

175 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny czarne

Przez dekady z aranżacją łazienek kojarzyła nam się tylko i wyłącznie armatura w kolorze białym. Popularne ostatnio trendy architektoniczne i projektanci wnętrz pokazali już jednak nie raz, że wyjątkowo efektownym dodatkiem do nowoczesnej łazienki mogą być wanny czarne. Nic więc dziwnego, że wanny czarne pojawiają się coraz częściej w nowych kolekcjach liderów branży łazienkowej. Wanny czarne w naszym sklepie to produkty takich marek jak Polimat, Omnires czy Besco. Są to zarówno nowoczesne wanny czarne, jak i wolnostojące ozdobne wanny czarne ze stylizowanymi, rzeźbionymi nogami. Po takie stylowe wanny czarne możemy sięgnąć, urządzając łazienkę inspirowaną trendami retro, wnętrze glamour, czy inną aranżację w stylu pałacowym. Wanny czarne w naszym sklepie to zarówno modele wykonane z wysokiej jakości sanitarnego akrylu, jak i nowoczesne wanny z konglomeratów i kompozytów mineralnych. Wanny czarne wykonane z tego imitującego naturalny kamień materiału cieszą się ostatnio coraz większą popularnością.

Jeśli szukacie funkcjonalnej wanny, która będzie również efektowną dekoracją łazienki, to zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą obejmująca wanny czarne.

Wanna czarna matowa czy na wysoki połysk?

Wanna czarna matowa czy błyszcząca wanna na wysoki połysk? Który z tych dwóch modeli sprawdzi się lepiej w łazience? W nowych kolekcjach producentów armatury łazienkowej zdecydowanie przeważają wanny czarne matowe. Związane jest to z kwestiami zarówno estetycznymi, jak i z codzienną pielęgnacją takiej czarnej wanny. Na błyszczącej czarnej powierzchni ewentualne zacieki z wody, mydła czy kamienny osad o wiele bardziej rzucają się w oczy, niż na powierzchni matowej. Wanna czarna matowa o wiele lepiej wpisuje się również w popularne ostatnio trendy architektoniczne. Wanny czarne matowe wykorzystać możemy na przykład w nowoczesnej łazience w stylu skandynawskim lub w surowej łazience industrialnej. Natomiast po wanny czarne na wysoki połysk możemy sięgnąć ewentualnie w przypadku pełnych blasku łazienek w stylu glamour.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.