Current Image

Filtry

WANNY OWALNE

681 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny owalne

Wanny owalne to niezwykle efektowne modele, po które możemy sięgnąć zarówno w nowoczesnej łazience, jak i we wnętrzu inspirowanym jednym z klasycznych trendów. Jakie zalety mają wanny owalne? Największym ich atutem jest efektowny design. Wanna owalna będzie nie tylko funkcjonalnym i praktycznym elementem wyposażenia łazienki, ale także, a może nawet przede wszystkim jej ozdobą. Wanny owalne są również lepiej dopasowane do kształtu naszego ciała niż modele prostokątne. Do zalet praktycznych możemy zaliczyć też to, że wanny owalne mają mniejsza pojemność niż wanny prostokątne. To z kolei przekłada się na mniejsze zużycie wody w trakcie kąpieli.

Wanny owalne w sklepie Komfort to prawie 150 różnych modeli. Dostępne w naszym sklepie wanny owalne pochodzą z katalogów polskich i europejskich producentów wyposażenia łazienek. Są to między innymi wanny owalne Besco, Sanplast, Polimat, Omnires czy Roca.

Wanny owalne do zabudowy czy wolnostojące?

Wanny owalne to zarówno klasyczne modele przeznaczone do zabudowy, jak i nowoczesne wanny owalne wolnostojące. Jaka wanna owalna będzie najlepsza do naszej łazienki? Na wanny owalne do zabudowy możemy zdecydować się w przypadku łazienek w klasycznym stylu. Zabudowa z płytek pozwala nam wizualnie wkomponować wannę owalną w aranżację łazienki. Wanny owalne do zabudowy to zwykle modele przyścienne lub narożne. Z tego względu wanny owalne do zabudowy sprawdzą się w lepiej w mniejszych łazienkach.

Jeżeli ograniczona przestrzeń nie jest dla nas problemem, możemy zdecydować się na wyjątkowo efektowne wanny owalne wolnostojące. Zyskały one w ostatnim czasie ogromną popularność i coraz częściej pojawiają się w designerskich, nowoczesnych aranżacjach łazienek. Wanny owalne wolnostojące to jednak także modele stworzone z myślą o łazienkach w stylu glamour czy wnętrzach inspirowanych stylem pałacowym. Takie wanny owalne wolnostojące ze stylizowanymi rzeźbionymi nogami możecie znaleźć między innymi w ofercie hiszpańskiej marki Roca czy polskiej firmy Omnires.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady