Current Image

Filtry

WANNY SANPLAST

160 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny Sanplast

Od skromnych początków i małego rodzinnego warsztatu do jednego z największych producentów wanien i kabin prysznicowych w Polsce. Tak w największym skrócie można opisać niemal 40 lat historii marki Sanplast. Dziś wanny Sanplast cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.

Wysokiej jakości akrylowe wanny Sanplast znajdziecie oczywiście również w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży posiadamy ponad 150 różnych modeli wanien tego producenta. Są to między innymi wanny Sanplast prostokątne i owalne, a także nowoczesne wanny asymetryczne czy sześciokątne. Wanny Sanplast dostępne są w bardzo szerokiej rozmiarówce, które obejmuje modele od 100 do aż 200 cm długości. Jeśli szukacie dobrej jakości wanny, która posłuży Wam przez długie lata, to zapraszamy do sprawdzenia jakie wanny Sanplast są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Znajdziecie tu zarówno nowoczesne wanny Sanplast, jak i modele idealne do klasycznej łazienki lub wnętrza inspirowanego tradycyjnymi trendami.

Wanna Sanplast Free Line

Wanny Sanplast dostępne są w ramach kilkunastu różnych kolekcji. Każda z nich inspirowana jest nieco innymi trendami wnętrzarskimi i architektonicznymi stylami. Największą popularnością cieszą się wanny Sanplast Free Line. Jest to sztandarowa kolekcja tej polskiej marki. Wanny Sanplast Free Line to przede wszystkim modele o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Wszystkie wanny Sanplast Free Line wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Jest to lekki, miły w dotyku i niezwykle łatwy w pielęgnacji materiał. W tej kolekcji klasyczny minimalizm połączony został z nowoczesną estetyką i wysokiej jakości materiałami. W efekcie tego połączenia powstało kilkadziesiąt modeli, które z powodzeniem wykorzystać można w różnego rodzaju łazienkowych aranżacjach. W kolekcji Sanplast Free Line znajdziecie zarówno wanny prostokątne do zabudowy, jak i różnego rodzaju wanny narożne i asymetryczne zaprojektowane z myślą o niewielkich łazienkach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.