Current Image

Filtry

WANNY ROCA

94 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny Roca

Wanny Roca są efektem połączenia ponad 100 lat tradycji i doświadczenia z szeregiem innowacyjnych rozwiązań. Hiszpańska marka Roca jest jednym z niewielu producentów, który oferuje nie tylko klasyczne wanny akrylowe i ceramiczne. Wanny Roca to również modele stalowe, żeliwne czy też wanny wykonane z unikalnych kompozytów mineralnych i konglomeratów.

Wanny Roca w sklepie internetowym Komfort to ponad 100 różnych modeli. Dostępne są wśród nich zarówno wanny idealne do nowoczesnych łazienek, jak i modele zaprojektowane z myślą bardziej tradycyjnych stylizacjach. Niezależnie od tego, jaką aranżację łazienki planujecie, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi aktualnie wannami Roca.

Wanna Roca Ariane, Easy czy Genova?

Wanny Roca podzielone są na kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji. Znajdziemy w nich wanny inspirowane różnymi stylami architektonicznymi i wnętrzarskimi trendami. Kilka najpopularniejszych kolekcji to:

Wanny Roca Easy to przede wszystkim wanny Roca o uniwersalnym, klasycznym wzornictwie. W kolekcji tej dostępne są zarówno wanny Roca prostokątne, jak i asymetryczne wanny narożne. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu wanny Roca Easy wykorzystać możemy zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych łazienkach. Mimo prostego, ponadczasowego wzornictwa w kategorii tej nie zabrakło nowoczesnych rozwiązań technologicznych jak, chociażby wanny Roca z hydromasażem.

Wanny Roca Ariane to propozycja dla osób szukających unikalnych rozwiązań. Są to głównie wanny wolnostojące wykonane z opatentowanego przez markę Roca mineralnego kompozytu Stonex®. Jest to bardzo trwały, miły w dotyku i łatwy w pielęgnacji materiał. Wolnostojące wanny Roca Ariane przeznaczone są przede wszystkim do nieco większych łazienek i salonów kąpielowych.

Wanny Roca Genova, czyli wygodne i funkcjonalne wanny dla całej rodziny. Wanny z kolekcji Roca Genova to modele prostokątne wykonane z wysokiej jakości akrylu. Dzięki zastosowaniu tego materiału wanny Roca Genova są lekkie, łatwe w montażu i atrakcyjne cenowo.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.