Current Image

Filtry

WANNY BIAŁE

929 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny białe

Biały to kolor, który tradycyjnie kojarzy nam się z łazienkami i armaturą łazienkową. Nic więc dziwnego, że wanny białe to uniwersalny wybór pasujący do praktycznie każdego wnętrza. W zależności od tego, jakim dysponujemy metrażem do wyboru mamy:

  • Wanny białe prostokątne – to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów. Zajmują stosunkowo mało miejsca. Są więc często wybierane do niewielkich łazienek. Białe wanny prostokątne dostępne są w różnych długościach od 140 do aż 180 cm.
  • Wanny białe wolnostojące – to modele, po które sięgamy coraz częściej. Nadają aranżacji łazienki lekkości i luksusowego charakteru.  Wymagają jednak nieco większej powierzchni niż klasyczne wanny prostokątne.
  • Wanny białe narożne – pozwalają na wykorzystanie rogu łazienki.
  • Wanny białe asymetryczne – dostępne w przeróżnych kształtach i rozmiarach.

Wanna biała – uniwersalny wybór

Biała wanna to element, który będzie pasował do każdej łazienki, niezależnie od tego, na jaki styl wnętrzarski się zdecydujemy. Jest to jeden z uniwersalnych kolorów, który dobrze komponuje się z wieloma innymi odcieniami. Wanna biała sprawdzi się zarówno w minimalistycznej łazience w stylu skandynawskim, jak i w nowoczesnych łazienkach industrialnych czy loftowych. W bardziej tradycyjnych aranżacjach białe wanny można wykorzystać w łazience w stylu prowansalskim, rustykalnym czy w stylu retro. Dużo zależy od tego, na jaki kształt białej wanny się zdecydujemy. Jeśli chcemy ograniczyć ilość białego koloru w naszej łazience, zawsze możemy postawić na białą wannę z obudową w innym kolorze. Biała wanna może być na przykład obudowana wybranymi przez nas płytkami w innym odcieniu.

Planując zakup białej wanny, warto postawić na materiał, który przez długie lata zachowa swój oryginalny kolor. Na pierwszy plan wysuwają się tu białe wanny akrylowe. Materiał ten jest odporny nawet na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Akryl nie żółknie z czasem, a przy odpowiedniej pielęgnacji na długie lata zachowa swój śnieżnobiały kolor.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady