Current Image

Filtry

WANNY OMNIRES

53 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny Omnires

Omnires to polski producent wyposażenia łazienek, któremu od 30 lat przyświeca jeden cel – znalezienie złotego środka pomiędzy funkcją i formą. Projektanci Omnires przywiązują dużą wagę nie tylko do funkcjonalności i trwałości produktów tej marki, ale również do tego, aby podążały one za najpopularniejszymi wnętrzarskimi trendami. Sporą część oferty tej firmy stanowią wanny Omnires. Dzięki unikalnemu połączeniu jakości i walorów estetycznych wanny Omnires zyskały popularność nie tylko w Polsce, ale również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie.

W naszym sklepie internetowym wanny Omnires to kilkadziesiąt różnych modeli wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji tego producenta. Na szczególną uwagę zasługują wanny wolnostojące Omnires, które przyciągają wzrok nietuzinkowym i niezwykle eleganckim designem. Ze względu na ich konstrukcję wanny wolnostojące Omnires powstają z nowoczesnych konglomeratów mineralnych. Materiał ten cechuje się bardzo wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Posiada również dobre właściwości antypoślizgowe, jest miły w dotyku i łatwy w pielęgnacji.

Omnires wanny wolnostojące

Omnires to jeden z kilku polskich producentów wyposażenia łazienek, który posiada w swojej ofercie tak modne ostatnio wanny wolnostojące. Po efektowne wanny wolnostojące Omnires możemy sięgnąć w przypadku przestronnych łazienek i dużych salonów kąpielowych. Dzięki wannie wolnostojącej Omnires możemy poczuć się w naszej łazience jak w luksusowym salonie SPA. Taki model wanny wymaga nieco więcej przestrzeni niż klasyczne wanny do zabudowy. Z drugiej jednak strony pozwala na stworzenie naprawdę efektownej aranżacji łazienki. Dostępne w ofercie marki Omnires wanny wolnostojące to zarówno modele w stylu retro, jak i wanny do nowoczesnych aranżacji. Miłośnicy klimatów retro mogą wybrać kojarzące się ze stylem pałacowym wanny wolnostojące Omnires na rzeźbionych nogach. Z kolei zwolenników nowoczesnych aranżacji mogą zainteresować wolnostojące wanny Omnires czarne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.