Current Image

Filtry

WANNY WOLNOSTOJĄCE ROCA

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny wolnostojące Roca

Niezwykle popularne ostatnio wanny wolnostojące pojawiły się w nowych kolekcjach zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów armatury. Wśród europejskich marek jednym z niekwestionowanych liderów tej branży jest hiszpańska marka Roca. W naszym sklepie online znajdziecie kilkanaście modeli wanien wolnostojących Roca wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji tej marki. Firma ta stawia nie tylko na nowoczesny i oryginalny design, ale również na bardzo różnorodne materiały. Wanny wolnostojące Roca to zarówno standardowe modele akrylowe, jak i nowoczesne wanny wolnostojące Roca z konglomeratu, czy nawiązujące do klasyki i pałacowego stylu wanny wolnostojące Roca żeliwne. Najbardziej uniwersalnym wyborem są oczywiście wanny Roca akrylowe. Możemy wykorzystać je zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Po wanny wolnostojące Roca z konglomeratu sięgamy często, aranżując łazienki nowoczesne i minimalistyczne. Z kolei żeliwne wanny wolnostojące Roca ze zdobionymi nogami to idealny dodatek do łazienki w stylu glamour lub innego wnętrza inspirowanego stylem pałacowym. Decydując się na wanny wolnostojące Roca, do naszej łazienkowej aranżacji możemy więc dopasować nie tylko ich styl, ale również materiał, z którego są wykonane.

Wanny wolnostojące Roca Ariane, Dignity, Harmony

Wanny wolnostojące Roca dostępne są w kilku różnych kolekcjach tej marki. W każdej z nich znajdziemy wanny wolnostojące inspirowane nieco innymi trendami. Kilka najpopularniejszych linii produktowych to:

  • Wanny wolnostojące Roca Dignity to przede wszystkim modele wyższe z jednej strony. Taki profil wanny nie tylko wygląda wyjątkowo oryginalnie. Wyższa strona służy również jako wygodne oparcie w trakcie kąpieli.
  • Wanny wolnostojące Roca Ariane to modele wykonane z innowacyjnego kompozytu mineralnego Stonex®. Jest to niezwykle trwały, a przy tym miły w dotyku i ciepły materiał opatentowany przez markę Roca.
  • Wanny wolnostojące Roca Harmony to głównie modele o łagodnej linii inspirowanej naturalnymi kształtami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.