leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY WOLNOSTOJĄCE CERSANIT

11 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny wolnostojące Cersanit

Wanny wolnostojące to bezdyskusyjnie jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat w aranżacji łazienek. Niezwykle efektowny wygląd i oryginalny design sprawiają, że coraz częściej i coraz chętniej decydujemy się właśnie na wanny wolnostojące. Takich modeli nie mogło więc zabraknąć w ofercie jednego z największych polskich producentów wyposażenia łazienek – marki Cersanit. Wanny wolnostojące Cersanit zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie. Wolnostojące wanny Cersanit wykonane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Materiał ten szybko się nagrzewa i długo utrzymuje wysoką temperaturę wody. Ma także dobre właściwości antypoślizgowe i jest niezwykle łatwy w pielęgnacji.

W naszym sklepie online znajdziecie wanny wolnostojące Cersanit prostokątne i modele o obłym, owalnym kształcie. Dzięki temu wanny wolnostojące Cersanit wykorzystać można zarówno w nowoczesnych, designerskich łazienkach, jak i w aranżacjach inspirowanych wnętrzarską klasyką. Jedynym warunkiem jest to, że musimy dysponować odpowiednią ilością wolnego miejsca. W związku z tym wanny wolnostojące Cersanit to modele przeznaczone raczej do stosunkowo dużych łazienek i przestronnych salonów kąpielowych. Na taką wanną powinniśmy zdecydować się raczej na etapie planowania nowej łazienki lub remontu generalnego tego pomieszczenia. Może być bowiem konieczne odpowiednie przygotowanie instalacji wodnej.

Wanna wolnostojąca przyścienna Cersanit

W katalogu tego producenta oprócz klasycznych wanien wolnostojących znajdziemy również tak zwane wanny wolnostojące przyścienne Cersanit. Czym charakteryzują się tego rodzaju modele? Wanna Cersanit wolnostojąca przyścienna ma oryginalny design i kształt klasycznej wanny wolnostojącej, jest jednak przeznaczona do nieco mniejszych łazienek, w których nie dysponujemy aż tak dużą ilością wolnej przestrzeni. Wanna wolnostojąca przyścienna Cersanit ma jeden dłuższy bok uformowany w taki sposób, aby można było zamontować ją wzdłuż ściany. Jest to więc rozwiązaniem kompromisowe pomiędzy wanną wolnostojącą a klasyczną wanną przeznaczoną do zabudowy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.