Current Image

Filtry

WANNY WOLNOSTOJĄCE BESCO

476 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny wolnostojące Besco

W ciągu ponad 25 lat obecności na rynku marka Besco zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych krajach. W ofercie tego producenta wyposażenia łazienek znajdziemy między innymi wanny, brodziki i kabiny prysznicowe. W najnowszym katalogu nie zabrakło także jednego z największych bestsellerów ostatnich lat, którym są wanny wolnostojące Besco.

Projektanci marki Besco zawsze stawiali sobie za cel połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. Wanny wolnostojące Besco to kilkadziesiąt modeli, które wykorzystać możemy w najpopularniejszych aktualnie stylach architektonicznych i aranżacjach łazienek. W stałej sprzedaży posiadamy zarówno wanny wolnostojące Besco Goya o owalnym kształcie i subtelnej linii, jak i wanny Vera o prostych geometrycznych kształtach. Do zapoznania się ofertą wanien wolnostojących Besco zachęcamy więc niezależnie od tego, czy preferujecie nowoczesne aranżacje, czy też łazienki inspirowane klasycznymi trendami.

Wanna wolnostojąca Besco – w jakich aranżacjach sprawdzi się taki model?

Wanny wolnostojące Besco to bardzo szeroka i różnorodna kolekcja zarówno pod względem kształtu, kolorów, jak i zastosowanych materiałów. W przypadku łazienki w stylu klasycznym sprawdzi się wanna wolnostojąca Besco owalna wykonana z dobrze nam znanego akrylu sanitarnego. Natomiast w nowoczesnej aranżacji łazienki możemy postawić na wanny wolnostojące Besco czarne. Uzyskanie takiego koloru stało się możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych kompozytów i konglomeratów mineralnych. Powstają one w wyniku połączenia sproszkowanych minerałów ze specjalnymi syntetycznymi spoiwami. Efektem tego połączenia jest niezwykle trwały materiał, który w dotyku przypomina nieco naturalny kamień.

Bardzo ciekawą propozycję stanowią również wanny wolnostojące Besco na rzeźbionych nogach. Takie inspirowane stylem ludwikowskim wanny wolnostojące Besco wykorzystać możemy na przykład w łazience glamour lub łazience inspirowanej stylem pałacowym.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.