leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY NAROŻNE PRAWE

111 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne prawe

Wanny narożne to w zdecydowanej większość wanny asymetryczne. Co to oznacza w praktyce? W wannach asymetrycznych jeden z dwóch boków przylegających do ścian łazienki jest krótszy od drugiego. Umiejscowienie tego krótszego boku decyduje o tym, czy jest to wanna narożna prawa, czy lewa. Wanny narożne prawe to modele, w których ten krótszy bok znajduje się po stronie prawej. Analogicznie narożne wanny lewe posiadają krótszy bok z lewej strony. Typ wanny dobieramy więc w zależności od układu naszej łazienki i tego, w którym narożniku ma się znaleźć wanna. Strona wanny jest jednym z najważniejszych parametrów, jaki powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze wanny narożnej asymetrycznej.

Wanny narożne prawe w sklepie Komfort to około 60 różnych produktów. Pochodzą one przede wszystkim z najnowszych kolekcji polskich producentów armatury łazienkowej. Są to między innymi wanny narożne prawe Cersanit, Polimat, Besco czy Koło.

Wanna narożna prawa z obudową czy wolnostojąca?

Wanny narożne prawe to zarówno modele przeznaczone do zabudowy, jak i coraz popularniejsze ostatnio wanny narożne prawe wolnostojące. W przypadku wanny narożnej prawej do zabudowy możemy wykorzystać gotową obudowę lub stworzyć indywidualną zabudowę z glazury. Wanna narożna prawa z obudową to zwykle rozwiązanie tańsze i łatwiejsze w montażu. Gotowe obudowy w postaci paneli akrylowych nie są jednak tak atrakcyjne wizualnie, jak zabudowa z płytek. Wykorzystanie glazury do obudowania wanny pozwala nam na stworzenie spójnej i jednolitej aranżacji łazienki. Na takiej obudowie wanny możemy wykorzystać dodatkowo takiej elementy ozdobne jak dekory czy mozaiki.

Popularność nowoczesnych trendów architektonicznych sprawiła, że w aranżacjach naszych łazienek coraz częściej pojawiają się wanny narożne prawe lub lewe wolnostojące. Ich największą zaletą jest właśnie atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Producenci tego rodzaju wanien oferują modele w oryginalnych, designerskich kształtach, a czasami nawet w innych, niż klasyczna biel kolorach.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.