Current Image

Filtry

WANNY NAROŻNE KOŁO

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne Koło

Wanna narożna to niezwykle praktyczne, a przy tym wygodne rozwiązanie, na które możemy zdecydować się zarówno w małej, jak i przestronnej łazience. Stawiając na wanny narożne, możemy w optymalny sposób zagospodarować przestrzeń w narożniku łazienki. Duża popularność wanien narożnych sprawiła, że takich modeli nie brakuje w ofercie praktycznie żadnego liczącego się producenta wyposażenia łazienek. Dotyczy to również wielkopolskiej firmy Koło, jednego z liderów branży łazienkowej w Polsce.

Wyposażenie łazienek tej marki, w tym wanny narożne Koło cieszą się zaufaniem Polaków już od wielu lat. W naszym sklepie online wanny narożne Koło to kilka modeli wyselekcjonowanych z najnowszych katalogów tej marki. Oferujemy zarówno nowoczesne wanny narożne Koło o designerskich geometrycznych kształtach, jak i modele przeznaczone do łazienek inspirowanych wnętrzarską klasyką.

Wanna narożna Koło – jaką wybrać?

Który model narożnej wanny Koło wybrać i na co zwrócić uwagę przed zakupem? Podstawową kwestią jest tak zwana strona wanny. W sprzedaży posiadamy wanny narożne Koło lewe i prawe. Każdy model wanny dostępny jest w katalogu tego producenta w dwóch wersjach. Stronę wanny powinniśmy oczywiście dopasować do układu naszej łazienki.

Równie ważny jest styl wanny i jej kształt. W nowoczesnych, designerskich łazienkach sprawdzi się na przykład wanna narożna Koło Clarissa. Jest to asymetryczna wanna o geometrycznym kształcie z charakterystyczny czarnym oparciem. Natomiast w przypadku łazienki klasycznej lub aranżacji inspirowanej jednym z tradycyjnych trendów dużo lepszym wyborem może być wanna narożna Koło asymetryczna Elipso. Jest to model o owalnym, lekko zaokrąglonym kształcie, który idealnie wpisuje się w klasyczną łazienkę.

Wszystkie wanny narożne Koło wykonane są akrylu sanitarnego. Jest to materiał o bardzo dobrych parametrach technicznych i właściwościach antypoślizgowych. Przy odpowiedniej pielęgnacji wanna narożna Koło przez wiele lat zachowa swój oryginalny, śnieżnobiały kolor.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.