leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY NAROŻNE CERSANIT

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne Cersanit

Stosunkowo niewielkie wymiary łazienki sprawiają, że w tym pomieszczeniu bardzo często decydujemy się na takie rozwiązanie jak wanny narożne. Umieszczona w narożniku wanna pozwala w optymalny sposób wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Nic więc dziwnego, że takie wanny znajdziemy w ofercie praktycznie każdego producenta wyposażenia łazienek. Dotyczy to oczywiście także jednego z liderów tej branży – marki Cersanit.

Wanny narożne Cersanit to w naszym sklepie online aż kilkadziesiąt różnych modeli o bardzo zróżnicowanych wymiarach i kształtach. Wykonane z najwyższej jakości akrylu sanitarnego wanny narożne Cersanit to niezwykle trwałe i solidne produkty, które przy odpowiedniej pielęgnacji zachowają swój oryginalny wygląd i kolor przez wiele lat. Szeroka rozmiarówka obejmująca modele od 140 do 170 cm długości sprawia, że wanny narożne Cersanit wykorzystać możemy zarówno w niewielkiej, jak i przestronnej łazience.

Wanna narożna Cersanit asymetryczna – najważniejsze zalety

Dlaczego wanny narożne Cersanit to tak popularne rozwiązanie? Jakie zalety mają tego rodzaju modele?

  • Wanny narożne Cersanit pozwalają w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń w narożniku łazienki. Decydując się na wanny narożne Cersanit, możemy stworzyć niezwykle wygodną strefę kąpielową nawet w stosunkowo niewielkiej łazience.
  • Dzięki asymetrycznej budowie tego rodzaju wanny są najczęściej o wiele wygodniejsze niż klasyczne wanny prostokątne o tej samej długości. Wynika to z tego, że wanny narożne Cersanit mają w większości przypadków ukośnie umieszczoną komorę wewnętrzną. Dzięki temu jest ona często dużo szersza niż w wannie prostokątnej.
  • Wanny asymetryczne Cersanit dostępne są w wersji prawej i lewej. Dzięki temu możemy łatwo dobrać model idealnie dopasowany do układu naszej łazienki.
  • Dużą zaletą jest również szeroki wybór tego rodzaju wanien. Wanny asymetryczne Cersanit to zarówno modele o designerskich geometrycznych kształtach, jak i klasyczne wanny idealne do łazienki inspirowanej jednym z tradycyjnych stylów.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.