leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WANNY NAROŻNE BESCO

132 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Wanny narożne Besco – polski produkt, europejska jakość

Jakość, design i atrakcyjna cena to trzy wartości, na których opiera się filozofia polskiej marki Besco. W ciągu ćwierć wieku obecności tego producenta na rynku wanny narożne Besco zdobyły sobie uznanie i zaufanie klientów w Polsce i wielu innych europejskich krajach. Jeśli szukasz aktualnie narożnej wanny, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii. W stałej sprzedaży mamy ponad 100 modeli wanien narożnych Besco wykonanych z najwyższej jakości akrylu sanitarnego. Potwierdzeniem jakości tych produktów jest wieloletnia gwarancja producenta. Większość oferowanych przez nas narożnych wanien Besco objęta jest gwarancją od 5 do nawet 10 lat. Są to produkty inspirowane przeróżnymi, popularnymi aktualnie trendami aranżacyjnymi. Do sprawdzenia oferty wanien Besco zachęcamy więc niezależnie od tego, czy planujesz nowoczesną łazienkę, czy też wnętrze inspirowane jednym z tradycyjnych trendów.

Oferujemy wanny narożne Besco z dostawą prosto do domu lub bezpłatnym odbiorem w jednym ze 160 salonów stacjonarnych Komfort na terenie całego kraju. Zachęcamy także do skorzystania ze wsparcia naszych projektantów łazienek. Nasz zespół zaplanuje dla Ciebie funkcjonalny układ i pomoże wybrać wyposażenie łazienki pasujące do wybranego stylu wnętrzarskiego.

Wanny narożne Besco – wybierz spośród ponad 100 modeli

Narożne wanny Besco to szeroka i różnorodna kategoria produktów. Coś dla siebie znajdą tu nawet właściciele łazienek o niestandardowym układzie czy niewielkim metrażu. Nasz asortyment obejmuje wanny narożne Besco o długości od zaledwie 120 cm do nawet 180 cm. Oferujemy między innymi asymetryczne wanny narożne prawo i lewostronne, która pozwalają w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń w rogu łazienki.

Na uwagę zasługują także wolnostojące wanny narożne Besco przyścienne. Co je wyróżnia? Są to modele, które łączą w sobie zalety wanny wolnostojącej z klasycznym modelem narożnym. Dwa boki wanny wyprofilowane są w sposób umożliwiający montaż w narożniku. Pozostałe dwie strony mają atrakcyjny design charakterystyczny dla wanien wolnostojących. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają efektownej wanny, nie dysponują jednak przestrzenią wymaganą do montażu wanny wolnostojącej.

W kategorii tej nie zabrakło także standardowych modeli przeznaczonych do zabudowy. Możliwość zabudowania wanny daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala stworzyć unikalną i oryginalną strefę kąpielową. W naszym sklepie znajdziesz też obudowy dedykowane do wanien narożnych Besco.

Niezależnie od tego, jaki model wanny narożnej Besco wybierzesz, zyskujesz gwarancję jakości, atrakcyjnego designu i funkcjonalności. Wanna narożna Besco ma wiele praktycznych zalet. Akryl sanitarny jest gładki, miły w dotyku i ma dobre właściwości termoizolacyjne. Jest to także materiał łatwy w pielęgnacji i odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu narożna wanna Besco z akrylu przez wiele lat zachowa swój atrakcyjny wygląd.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.