Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE PRZESZKLONE

349 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne przeszklone

Drzwi z przeszkleniem to aktualnie zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj drzwi wewnętrznych. Na drzwi wewnętrzne z przeszkleniem decydujemy się przede wszystkim ze względu na ich walory wizualne. Mają one jednak także kilka zalet czysto praktycznych. W jakim wnętrzu warto wybrać drzwi wewnętrzne przeszklone? Na taki model decydujemy się najczęściej w przypadku stosunkowo niewielkich pomieszczeń. Lekka konstrukcja drzwi wewnętrznych przeszklonych sprawia, że mogą one wizualnie powiększyć ciasne wnętrze. Nie tworzą też takiego wrażenia zamkniętej przestrzeni jak pełne drzwi wewnętrzne pozbawione szyb. Dodatkową zaletą drzwi wewnętrznych przeszklonych jest to, że przepuszczają one światło, co również może przyczynić się do optycznego powiększenia pomieszczenia. Na drzwi wewnętrzne z przeszkleniem warto więc zdecydować się w przypadku ciemnego, pozbawionego okien korytarza czy innych pomieszczeń z ograniczonym dostępem naturalnego światła.

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniem – dlaczego warto kupić je w sklepie Komfort?

  • Drzwi wewnętrzne z przeszkleniem to w sklepie online Komfort ponad 200 różnych modeli. Tak duży wybór sprawia, że bez problemu znajdziecie przeszklone drzwi wewnętrzne do praktycznie każdej aranżacji. Oferujemy zarówno drzwi wewnętrzne przeszklone w stylu nowoczesnym, jak i modele zaprojektowane z myślą o tradycyjnych aranżacjach.
  • Oferujemy wyłączne drzwi wewnętrzne z przeszkleniem renomowanych producentów. Są to między innymi drzwi wewnętrzne Pol-Skone czy DRE.
  • Nasze drzwi wewnętrzne z przeszkleniem sprzedajemy jako komplet wraz z ościeżnicą. Każda ościeżnica wyposażona jest dodatkowo w system regulacji ułatwiający jej montaż.
  • Oferujemy bardzo szeroką gamę kolorów drzwi wewnętrznych z przeszkleniem. W naszym sklepie znajdziecie zarówno uniwersalne białe drzwi wewnętrzne z przeszkleniem, drzwi drewniane w różnych odcieniach, jak i nowoczesne drzwi wewnętrzne z przeszkleniem antracytowe czy grafitowe. Na takie ciemne drzwi wewnętrzne przeszklone decydujemy się często w przypadku tak modnych ostatnio wnętrz industrialnych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty