Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Jak zaprojektować kuchnię bez wychodzenia z domu? Oto rozwiązanie!

Jak zaprojektować kuchnię bez wychodzenia z domu? Oto rozwiązanie!

Stworzenie koncepcji urządzenia kuchni z pewnością nie jest łatwe. Wymaga przemyślenia wielu kwestii i szeregu wizyt w różnych sklepach. Obecnie jednak pojawiła się możliwość wykonania projektu zdalnie. Czy warto z niej skorzystać?

Jak zrobić ładną kuchnię – dlaczego to takie trudne?

Urządzenie nowej lub remont starej kuchni to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które nigdy się tym nie zajmowały. Wynika to ze wspomnianej złożoności problemu. W końcu na „piękną i użyteczną kuchnię” składają się elementy takie, jak:


Jak więc widać, liczba składowych jest w tym przypadku olbrzymia i wszystkie te elementy trzeba uwzględnić już na etapie projektowania. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że np.: idealne szafki w połączeniu z wymarzoną lodówką są o 2 cm zbyt szerokie i zachodzą na drzwi. Inną częstą przypadłością wynikającą z pośpiechu są też problemy z podłogami – gdy źle dobrane panele podłogowe do kuchni odkształcają się pod wpływem wilgoci.

Dlaczego zaprojektowanie kuchni online to atrakcyjne rozwiązanie?

Sposobem na uniknięcie problemów podczas projektowania wymarzonej kuchni jest oczywiście skorzystanie z pomocy specjalistów, na których trafić można w dobrych sklepach. Mogą oni nie tylko wesprzeć w wyborze konkretnych rozwiązań, ale też przygotować wizualizację i zająć się dopasowanie produktów pod względem parametrów technicznych. Co jednak jasne, wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu, a czasem też może okazać się niemożliwe. Dlatego też coraz więcej podmiotów oferuje usługi projektowe wykonywane zdalnie. Mówiąc ogólnie, polegają one na przeniesieniu procesu stworzenia koncepcji i dobrania produktów do sieci. W takiej sytuacji klient przedstawia swoje pomysły i oczekiwania, a sklep na ich podstawie przygotowuje projekt i kosztorys. Jest to z pewnością bardzo wygodne, szczególnie w przypadku podmiotów oferujących kompleksowe wsparcie.

Jak zaprojektować kuchnię – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wsparcie online uzyskasz także w naszym sklepie w ramach usługi – zaprojektuj kuchnię. Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie, jest holistyczne podejście do tematu. Mówiąc bardziej obrazowo, wszystkim zainteresowanym oferujemy zajęcie się całym zagadnieniem remontu czy też wykonania nowej kuchni od podstaw. Oznacza to, że najpierw zapoznamy się z potrzebami i oczekiwaniami, na podstawie których wykonamy wizualizację oraz kosztorys. Po ewentualnych poprawkach i ich zaakceptowaniu przygotujemy wszystkie materiały, dostarczymy je do domu czy mieszkania i na końcu dokonamy montażu. Dzięki temu nie tylko zaprojektujesz kuchnię z kanapy w salonie. Również jej budową będziesz mógł oglądać z tej perspektywy!

Jak zaprojektować kuchnię z Komfort.pl – krok po kroku!

A jak dokładnie działa nasze wsparcie? Opisać je można w kilku krokach:

  • • Krok 1 – skontaktuj się z Komfort.pl przez formularz kontaktowy lub email!
  • • Krok 2 – nasz odezwie się do Ciebie i prześle materiały informacyjne i katalogi, które pomogą w doprecyzowaniu Twojej wizji!
  • • Krok 3 – polecimy Ci idealne rozwiązania, postaramy się też uwzględnić wszystkie Twoje pomysły i oczekiwania. Pamiętaj – jeśli życzysz sobie, by na podłodze leżała wykładzina PCV do kuchni, a szafki miały złote fronty – to znajdziemy dla Ciebie takie produkty!
  • • Krok 4 – przygotujemy projekt wymarzonego pokoju do gotowania, który następnie przekażemy do dalszych konsultacji!
  • • Krok 5 – gdy wszystko będzie ok, przedstawimy szczegółowy kosztorys remontu!
  • • Krok 6 – po jego akceptacji będziesz mógł dokonać szybkich zakupów online!
  • • Krok 7 – kupione elementy i materiały trafią do Ciebie naszym transportem!
  • • Krok 8 – sam możesz zadecydować, czy wykonasz kuchnię samemu, czy też zlecisz to naszym specjalistom, którzy zrobią to szybko i sprawnie!

Przenoszenie coraz większej liczby usług do sieci nie jest niczym dziwnym – towarzyszy nam od lat. Z pewnością więc warto korzystać z możliwości, jakie one dają – także w przypadku remontu kuchni, czy też innych pomieszczeń. Nasz sklep chętnie w tym pomoże, również w ramach bliźniaczego rozwiązania zaprojektuj łazienkę!