Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE PEŁNE

183 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne pełne

W kategorii drzwi wewnętrznych dużą popularnością cieszą się ostatnio modele przeszklone. Są jednak sytuacje, w których o wiele lepiej sprawdzą się drzwi wewnętrzne pełne. W jakim wnętrzu warto postawić na taki model? Na drzwi wewnętrzne pełne możemy zdecydować się w przypadku dużych i stosunkowo jasnych pomieszczeń. Pełne drzwi wewnętrzne zapewniają także o wiele lepszą izolację zarówno akustyczną, jak i termiczną. W związku z tym na taki model warto zdecydować się w przypadku łazienki czy pokoju dziecięcego.

Drzwi wewnętrzne pełne to w naszym sklepie online około 100 różnych modeli. Drzwi wewnętrzne pełne sprzedajemy w komplecie razem z regulowaną ościeżnicą. Są to zarówno nowoczesne drzwi wewnętrzne pełne, jak i modele zaprojektowane z myślą o klasycznych wnętrzach. Jeśli uważacie, że drzwi wewnętrzne pełne sprawdzą się w Waszym wnętrzu lepiej niż modele przeszklone, to zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii modelami.

Drzwi wewnętrzne pełne białe czy antracytowe?

W przypadku drzwi wewnętrznych pełnych bardzo duże znaczenie ma również kolorystyka. Ze względu na swoją zamkniętą budowę drzwi wewnętrzne pełne mogą optycznie zmniejszać wnętrze i tworzyć wrażenie zamkniętej przestrzeni. Efekt ten możemy zniwelować, decydując się na drzwi wewnętrzne pełne białe lub model w innym jasnym kolorze. Efekt wizualnego powiększenia będzie jeszcze silniejszy, jeśli białe drzwi wewnętrzne pełne wybierzemy do pomieszczenia, w którym podłoga, ściany i meble również będą utrzymane w jasnej tonacji.

Nie oznacza to oczywiście, że drzwi wewnętrzne w ciemnych kolorach nie mają racji bytu. W wielu klasycznych i tradycyjnych aranżacjach możecie sięgnąć po drzwi wewnętrzne pełne drewniane w ciemnych odcieniach brązu. W klasycznej aranżacji taki model świetnie wygląda w połączeniu z kolorem beżowym i ciepłymi kolorami ziemi. Z kolei ciekawym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza mogą być drzwi wewnętrzne pełne antracyt. Po kolor ten sięgamy często w przypadku tak modnych ostatnio wnętrz loftowych i industrialnych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.